To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2016-03-30
Łódź: świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego
elementów systemu radiolinii administrowanych przez Policję na terenie województwa łódzkiego
Numer ogłoszenia: 71758 - 2016; data zamieszczenia: 30.03.2016
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 42864 - 2016r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ul. Lutomierska 108/112, 91-048 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6652295, faks 042 6652080.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego elementów systemu radiolinii administrowanych przez Policję na terenie województwa łódzkiego.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego elementów systemu radiolinii administrowanych przez Policję na terenie województwa łódzkiego. Szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określony w załączniku nr 6 do SIWZ - wzorze umowy, elementy radiolinii podlegające serwisowi pogwarancyjnemu i ilość napraw wskazano w załączniku nr 1.1.- 1.2. do SIWZ- Formularzu ofertowym. 2. Ilości napraw przedstawione w załącznikach nr 1.1-1.2 do SIWZ są ilościami szacunkowymi służącymi do skalkulowania ceny oferty, mogą one ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia, ale ogólna wartość realizowanych usług nie przekroczy kwoty zapisanej w umowie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w Załączniku nr 2.1-2.3 do SIWZ-Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Usuwanie awarii będzie realizowane w miejscu instalacji lub poprzez zdalny dostęp do systemu. 5. W przypadku braku możliwości dokonania naprawy w sposób wskazany w pkt. 3.4., Wykonawca ponosi koszty związane z transportem sprzętu do serwisu i z powrotem. 6. Wprzypadku konieczności zabrania sprzętu lub jego elementu składowego do serwisu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu sprzęt wolny od wad, równoważny funkcjonalnie sprzętowi będącemu w naprawie. 7. Wykonawca ponosi koszty transportu, koszty ubezpieczenia oraz opakowania wszelkich urządzeń lub ich części na czas transportu do miejsca wystąpienia awarii. Wykonawca ponosi ryzyko utraty lub uszkodzenia takich urządzeń do momentu potwierdzenia przez Zamawiającego usunięcia awarii. 8. Koszty napraw elementów wskazanych w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1.1. i 1.2. do SIWZ w wierszach 1-5 obejmują wszelkie koszty Wykonawcy, ponoszone przez Wykonawcę w celu usunięcia awarii, w tym: robociznę, koszty dojazdu do/z miejsca naprawy, koszty transportu urządzeń, koszty użycia maszyn i narzędzi do realizacji zadania, niezbędne materiały montażowe. 9. Prace inne niż usuwanie awarii elementów wyszczególnionych w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1.1. i 1.2. do SIWZ w wierszach 1-5, rozliczane będą na podstawie ilości roboczogodzin, zgodnie ze stawką roboczogodziny wyszczególnioną w szóstym wierszu tabeli. Czas pracy liczony jest od momentu wejścia do obiektu do wyjścia z obiektu. Roboczogodzina obejmuje wszystkie koszty niezbędne do usunięcia awarii, w szczególności: dojazdu, transportu, części i materiałów. 10. W ramach usługi Wykonawca zobowiązany jest nieodpłatnie dostarczać aktualne wersje oprogramowania dla elementów składowych radiolinii oraz systemu nadzoru i zarządzania objętych umową. 11. Materiały potrzebne do realizacji przedmiotu zamówienia, dostarczone przez Wykonawcą powinny być fabrycznie nowe oraz spełniać wymagania techniczne i wymagania polskich norm..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 50.33.30.00 - Usługi w zakresie konserwacji radiowego sprzętu komunikacyjnego .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego elementów systemu radiolinii, administrowanych przez policję na terenie województwa łódzkiego, produkcji Ceragon Networks Ltd
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.03.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Viatelcome Sp. z o.o., ul. Św. Jerzego 1A, 50-518 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 107920,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 67158,00
Oferta z najniższą ceną: 67158,00 / Oferta z najwyższą ceną: 115128,00
Waluta: PLN .
Część NR: 2
Nazwa: Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego elementów systemu radiolinii, administrowanych przez policję na terenie województwa łódzkiego, produkcji SIAE MICROELETTRONICA S.p.A.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.03.2016.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Xentia Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 59100,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 106764,00
Oferta z najniższą ceną: 106764,00 / Oferta z najwyższą ceną: 106764,00
Waluta: PLN .
INNE PRZETARGI Z ŁODZI
- Usługa digitalizacji najcenniejszych zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Łodzi
- Remont i wyposażenie pomieszczeń budynku D Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. POW 3/5 w Łodzi - etap I
- Obsługa hotelarsko - restauracyjna szkoleń i usługi cateringowe w podziale na zadania
- Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w podziale na zadania
- Usługa przetwarzania danych z sekwencjonowania całogenomowego WGS od poziomu surowych plików FASTQ, w celu identyfikacji wrodzonych wariantów pojedynczych nukleotydów oraz wariantów strukturalnych.
- "Szkolenia dla uczniów i nauczycieli - uczestników projektu pn. "Kształć się w ZSBT"
więcej: przetargi w Łodzi »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.