To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2008-04-11
Nowy Dwór Mazowiecki: Dygestorium laboratoryjnego ogólnego stosowania - 2 szt
Laboratoryjne Stanowisko Wyspowe - 1 szt
Laboratoryjny Stół Przyścienny - 1 szt
Myjnia automatyczna do mycia części - 1 szt.
Numer ogłoszenia: 75099 - 2008; data zamieszczenia: 11.04.2008
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 49550 - 2008.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: 3 Okręgowe Warsztaty Techniczne, ul. Obwodowa, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, woj. mazowieckie, tel. 022 686 2283, fax 022 686 2339.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Jednostka Organizacyjna Skarbu Państwa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dygestorium laboratoryjnego ogólnego stosowania - 2 szt Laboratoryjne Stanowisko Wyspowe - 1 szt Laboratoryjny Stół Przyścienny - 1 szt Myjnia automatyczna do mycia części - 1 szt..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dygestorium laboratoryjnego ogólnego stosowania - 2 szt Część 2Laboratoryjne Stanowisko Wyspowe - 1 szt Laboratoryjny Stół Przyścienny - 1 szt; cCzęść 3Myjnia automatyczna do mycia części - 1 szt.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 29.24.24.74 - Wysokociśnieniowa aparatura czyszcząca Kod CPV wg słownika 2008: 42.92.47.40 - Wysokociśnieniowa aparatura czyszcząca .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 113338 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Dostawa Dygestorium laboratoryjnego ogólnego stosowania.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.04.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DCD HABITAT Sp z o. o., ul. Mosińska 9, 60-060 Stęszew, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 49288
- Oferta z najniższą ceną: 49288 / oferta z najwyższą ceną: 73200
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Laboratoryjne Stanowisko Wyspowe Laboratoryjny Stół Przyścienny.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.04.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DCD HABITAT Sp z o. o., ul. Mosińska 9, 62-060 Stęszew, kraj/woj. wielkopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 9150
- Oferta z najniższą ceną: 9150 / oferta z najwyższą ceną: 40516.20
- Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Myjnia automatyczna do mycia części.
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11.04.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- EKOSYSTEM CHEMIA Zdzisław ZARĘBSKI, ul. Jackowskiego 8a, 86-300 Grudziądz, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 54900
- Oferta z najniższą ceną: 54900 / oferta z najwyższą ceną: 64294
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO
- SVA/4620-200/2025: Dostawa farb i zestawów malarskich wg. formularza cenowego dla Działu Produkcji Jarosław w ramach zadania: 45 017 Nowa Dęba
- SVA/4620-201/2025: Termomodernizacja bud. nr 33 na terenie kompl. wojsk. w m. Osówiec.
- Realizacja zajęć szkoleniowych z zakresu doskonalenia techniki jazdy kierowców w ramach usług szkoleniowych świadczonych przez Zamawiającego w 2025 r.
- "USŁUGI CATERINGOWE"
- Cz. I: Remont instalacji centralnego ogrzewania w bud. nr 2 na terenie kompl. wojsk. w m. Siedlce Cz. II: Budowa instalacji centralnego ogrzewania w bud. nr 52 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa
- Przebudowa budynku biurowo - sztabowego wraz ze zmianą technologii kotłowni opalanej wraz z budową wewnętrznej instalacji gazu na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.