To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-05-27
Mogilany: Pierwsze wyposażenie sali kulturowo - wystawowej i kuchni w budynku Urzędu Gminy Mogilany.
Numer ogłoszenia: 80889 - 2009; data zamieszczenia: 27.05.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 64407 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Gminy Mogilany, Rynek 2, Mogilany, woj. małopolskie, tel. 012 2701022, faks 012 2701677.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Pierwsze wyposażenie sali kulturowo - wystawowej i kuchni w budynku Urzędu Gminy Mogilany..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Do zadań wykonawcy będzie należało: 1.Sprzedać towar na pierwsze wyposażenie sali kulturowo - wystawowej oraz kuchni w urządzenia, meble i sprzęt nagłaśniający wg załączonego Formularza cenowego. 2. Wykonawca może złożyć ofertę częściową odpowiednio na: ZADANIE I - wyposażenie sali kulturowo - wystawowej a) zadanie to będzie obejmowało sprzedaż wraz z dostawą krzeseł, stolików oraz wózka do transportu stołów do Urzędu Gminy Mogilany. b) wymagana gwarancja na dostarczone meble - 24 miesiące ZADANIE II - wyposażenie kuchni a) zadanie to będzie obejmowało sprzedaż, dostawę, składanie i montaż mebli (wraz ze sprzętem kuchennym) w Urzędzie Gminy Mogilany. b) wymagana gwarancja na dostarczone meble i urządzenia - 24 miesiące ZADANIE III - nagłośnienie - system konferencyjny a) zadanie to będzie obejmowało sprzedaż , dostawę oraz montaż w sali kulturowo - wystawowej sprzętu nagłaśniającego wymienionego w Formularzu cenowym. b) montaż profesjonalnej aparatury nagłośnieniowej, programowanie wraz z próbami, dostosowanie parametrów-częstotliwości aparatury do warunków sali, zaprogramowanie 5 opcji pracy aparatury, dostosowanych do ilości osób będących w sali oraz ilości uczestników, c) szkolenie pracowników obsługi, serwis rozruchowy przez okres 3 miesięcy. d) dostarczenie wymaganej ilości (mb) okablowania niezbędnego do wykonania zlecenia i jego montaż. e) wymagana gwarancja na dostarczony sprzęt - 24 miesiące f) serwis w okresie gwarancji u Zamawiającego lub typu od drzwi do drzwi w czasie nie przekraczającym 14 dni roboczych...
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.14.10.00 - Meble i wyposażenie kuchni 39.11.20.00 - Krzesła 39.12.12.00 - Stoły 34.91.20.00 - Wózki bagażowe 32.34.00.00 - Mikrofony i głośniki 32.35.00.00 - Części sprzętu dźwiękowego i wideo .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 102459 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: ZADANIE I - wyposażenie sali kulturowo - wystawowej
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.05.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 10.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
HANDEL HURTOWY PAWEŁ FILIPIUK, IWONA FILIPIUK SPÓŁKA JAWNA MERIWA
jakie przetargi wygrała firma
HANDEL HURTOWY PAWEŁ FILIPIUK, IWONA FILIPIUK SPÓŁKA JAWNA MERIWA
- Meriwa Spółka Jawna Paweł Filipiuk, Paweł Ostaszewski 020-824 Lublin, ul. Warszawska 150, 20-824 Lublin, kraj/woj. lubelskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 23948.40
- Oferta z najniższą ceną: 23948.40 oferta z najwyższą ceną: 38050
- Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: ZADANIE II - wyposażenie kuchni
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 14.05.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- P.P.H.U. MASTER Marta Sterkowicz, Mytarz 127, 38-230 Nowy Żmigród, kraj/woj. podkarpackie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 6950
- Oferta z najniższą ceną: 6950 oferta z najwyższą ceną: 9850
- Waluta: PLN.
Część NR: 3
Nazwa: ZADANIE III - nagłośnienie - system konferencyjny
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 18.05.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- M - GROUP Mariusz Grzybowski, ul. Kościuszki 54, 30-114 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 40583.88
- Oferta z najniższą ceną: 35940 oferta z najwyższą ceną: 40583.88
- Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- "Zakup wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych dla szkół w ramach projektu "Podniesienie jakości edukacji włączającej w Gminie Krzykosy""
- Dostawa regałów magazynowych oraz wyposażenia medycznego ruchomego dla USK-2 PUM w Szczecinie.
- Adaptacja dwóch pomieszczeń na potrzeby pracowni żywieniowej w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie
- Dostawa i montaż krzeseł, foteli dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej. Dostawa, montaż i ustawienie szaf ubraniowych dla DS. Ikar. - II
- Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia biurowego i kuchennego, TP-43/25/JP
- Dostawa ergonomicznych biurek w ramach projektu "Wsparcie w obszarze zdrowia" oraz mebli biurowych dla Starostwa Powiatowego w Grudziądzu
więcej: Mikrofony i głośniki »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.