To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-03-23
Warszawa: Przetarg nieograniczony na dostawy produktów rybnych, margaryny i oleju do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodzisku Mazowieckim 220/6P/12.
Numer ogłoszenia: 90730 - 2012; data zamieszczenia: 23.03.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 50515 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Areszt Śledczy Warszawa Służewiec, ul. Kłobucka 5, 02-699 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 8473341, faks 022 8437366.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przetarg nieograniczony na dostawy produktów rybnych, margaryny i oleju do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodzisku Mazowieckim 220/6P/12..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawy produktów rybnych, margaryny i oleju do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodzisku Mazowieckim: - część nr 1: 1. Paprykarz szczeciński (zawartość ryby minimum 30%, puszka z otwieraczem) lub równoznaczny, Kod CPV 15240000-2, Polska Norma PN-91/A-86763/Az4:2001, Wymagana gramatura jednego opakowania netto w kg: od 0,30 kg do 0,33 kg; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 90 dni; Orientacyjne ilości zamówienia: 6 300 kg. 2. Płaty śledziowe matias; Kod CPV 15233000-0, Polska Norma PN-92A-86758, Wymagana gramatura jednego opakowania netto w kg: do 50 kg; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 10 dni; Orientacyjne ilości zamówienia: 6 300 kg. 3. Ryba mrożona dorsz - tusze (bez glazury), Kod CPV 15221000-3, Polska Norma PN-A-86753:1996, Wymagana gramatura jednego opakowania netto w kg: do 30 kg; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 30 dni. Orientacyjne ilości zamówienia: 2 800 kg. 4. Kotlety (burgery) rybne mrożone - minimum 40 % farszu rybnego (waga 1 szt. 90 - 120 gram), Kod CPV 15220000-6, Polska Norma PN-A-86769:1997, Wymagana gramatura jednego opakowania netto w kg: do 10 kg; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 30 dni. Orientacyjne ilości zamówienia: 3 800 kg. Opakowania, w którym będą dostarczane przedmioty zamówienia, muszą posiadać wymagany minimalny termin przydatności do spożycia, umieszczony w sposób czytelny. Gramatura jednego opakowania paprykarza szczecińskiego lub równoważnego winna być o jednakowej wadze w dostarczanej partii. - część nr 2: 1. Margaryna do smarowania pieczywa, Kod CPV 15431100-9, Polska Norma PN-A-86901, Wymagana gramatura jednego opakowania netto w kg: kostka 0,25 kg; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 60 dni; Orientacyjne ilości zamówienia: 25 000 kg. 2. Olej roślinny jadalny, Kod CPV 15411100-3, Polska Norma PN-A-86908:2000; Wymagana gramatura jednego opakowania netto w litrach: do 3 litrów; Wymagany minimalny termin przydatności do spożycia od dnia dostawy: 60 dni; Orientacyjne ilości zamówienia: 1 000 litrów. Opakowania, w którym będzie dostarczany przedmiot zamówienia, musi posiadać wymagany minimalny termin przydatności do spożycia, umieszczony w sposób czytelny.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 15.00.00.00 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Przetarg nieograniczony na dostawy produktów rybnych, margaryny i oleju do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodzisku Mazowieckim 220/6P/12
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 21.03.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- SYLWIA ADAMKIEWICZ-ZARZYCKA ALOSA, ul. Jagiellońska 6A, 05-091 Ząbki, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 119986,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 182857,50
Oferta z najniższą ceną: 182857,50 / Oferta z najwyższą ceną: 182857,50
Waluta: PLN.
Część NR: 2
Nazwa: Przetarg nieograniczony na dostawy produktów rybnych, margaryny i oleju do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu oraz Oddziału Zewnętrznego w Grodzisku Mazowieckim 220/6P/12
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 23.03.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- RABAT SERVICE S.A. Oddział Kraków, ul. Półłanki 82, 30-740 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 122640,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 121359,00
Oferta z najniższą ceną: 121359,00 / Oferta z najwyższą ceną: 155715,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- "Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: "Rozbudowa DW nr 719 od km 22+531 do km 23+274 w miejscowości Nowa Wieś na terenie gminy Michałowice." - nr postępowania 054/25
- "Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 724 z ul. Mickiewicza w m. Konstancin Jeziorna." - nr postępowania 068/25
- Wewnętrzne roboty remontowo-budowlane w Teatrze Narodowym w Warszawie.
- Zakup wraz z sukcesywną dostawą artykułów biurowych i papieru biurowego (numer postępowania UD-IX-ZP-12-2025)
- ZP/CZD/052/25 Kompleksowa obsługa stacji uzdatniania wody i atrakcji wodnych na potrzeby basenów na terenie Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie,
- Dostawy artykułów biurowych na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- DOSTAWA ŻYWNOŚCI V-XII 2025 R, W PODZIALE NA CZĘŚCI: WARZYWA, OWOCE CYTRUSOWE, OWOCE
- DOSTAWA PRODUKTÓW SOUS-VIDE
- "Zakup i sukcesywna dostawa artykułów w spożywczych - żywnościowych do Dziennego Domu Pomocy pn. "Przystań Pluskowęsy" w Pluskowęsach w Gminie Chełmża"
- Dostawy produktów spożywczych wymagających zachowania warunków chłodniczych i/lub mroźniczych, tj. produktów mleczarskich i mrożonek
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.