To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-04-01
Szczytno: Dostawy 71.000 kg koagulantu PAX 18 (chlorku poliglinu) na potrzeby I etapu
rekultywacji jezior.
Numer ogłoszenia: 92048 - 2010; data zamieszczenia: 01.04.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 55532 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Miejska Szczytno, ul. Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 089 6247200, faks 089 6247201.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawy 71.000 kg koagulantu PAX 18 (chlorku poliglinu) na potrzeby I etapu rekultywacji jezior..
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Dostawy 71.000 kg koagulantu PAX 18 (chlorku poliglinu) na potrzeby I etapu rekultywacji jezior. Wymagania stawiane Wykonawcy: Wykonawca zobowiązany jest zapewnić dostępność koagulantu w dwóch lokalizacjach w ciągu kolejnych 7 dni w następujący sposób: - pierwsze 4 dni rekultywacji, Jezioro Domowe Duże - po 10.880 kg dziennie - kolejne dwa dni: Jezioro Domowe Duże po 5 440 kg dziennie Jezioro Domowe Małe po 4.080 kg dziennie - ostatni dzień rekultywacji : Jezioro Domowe Duże 5.720 kg Jezioro Domowe Małe 2.720 kg Wykonawca dostarczy urządzenia umożliwiające przepompowania koagulantu do pojemników na łodziach, na czas prowadzenia rekultywacji..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24.31.21.23 - Chlorek poliglinowy .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.03.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
EKO-CHEMIA Barbara Dzikowska-Lach
jakie przetargi wygrała firma
EKO-CHEMIA Barbara Dzikowska-Lach
- EKO-CHEMIA, Barbara Dzikowska-Lach, ul. Brzozowa 19, 87-100 Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 85200,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 74550,00
Oferta z najniższą ceną: 74550,00 / Oferta z najwyższą ceną: 107210,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z SZCZYTNA
- Przebudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Wały
- Świadczenie usług terapeutycznych w ramach projektu pn. "Przyszłość pieczy zastępczej naszą motywacją na lepsze jutro rodziny i dziecka"
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1649N Rutkowo - Kałęczyn - Jabłonka - dr. woj. nr 600 od km 6+002 do km 10+200
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1675N Jeruty - Lipowiec w km 1+640-3+855
- Świadczenie usług diagnostycznych w ramach projektu pn. "Przyszłość pieczy zastępczej naszą motywacją na lepsze jutro rodziny i dziecka"
- Dostawa materiałów opatrunkowych
więcej: przetargi w Szczytnie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.