To jest wynik przetargu. Zobacz tak¿e tre¶æ przetargu, którego dotyczy to og³oszenie
Og³oszenie z dnia 2010-04-26
Grabowo: Wykonanie przebudowy drogi gminnej Nr 104285B Sura³y - Wojs³awy w miejscowo¶ci Sura³y na odcinku 350 mb
Numer og³oszenia: 96999 - 2010; data zamieszczenia: 26.04.2010
OG£OSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie og³oszenia: obowi±zkowe.
Og³oszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie by³o przedmiotem og³oszenia w Biuletynie Zamówieñ Publicznych: tak, numer og³oszenia w BZP: 84138 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówieñ Publicznych zosta³o zamieszczone og³oszenie o zmianie og³oszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJ¡CY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Grabowo, ul. W³. Sikorskiego 1, 18-507 Grabowo, woj. podlaskie, tel. 086 2790021, faks 086 2790021.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJ¡CEGO: Administracja samorz±dowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiaj±cego: Wykonanie przebudowy drogi gminnej Nr 104285B Sura³y - Wojs³awy w miejscowo¶ci Sura³y na odcinku 350 mb.
II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.3) Okre¶lenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie przebudowy drogi gminnej Nr 104285B Sura³y - Wojs³awy w miejscowo¶ci Sura³y na odcinku 350 mb. Przekrój konstrukcyjny -szeroko¶æ jezdni - 3,50 m -spadek poprzeczny jezdni 2% -przekrój daszkowy -przechy³ki na ³ukach - zgodnie z zestawieniem ³uków -pobocza szeroko¶ci 1,0 m, -spadek poprzeczny poboczy - 8%( przy spadku daszkowym), Konstrukcja nawierzchni jezdni na odcinku brukowym: -warstwa ¶cieralna z betonu asfaltowego o uziarnieniu 0/12,8 grubo¶ci 3 cm -warstwa wi±¿±ca z betonu asfaltowego gr. 4 cm -warstwa wyrównawcza z kruszywa ³amanego o zmiennej grubo¶ci wg tabeli wyrównañ. Pobocza zaprojektowano o nawierzchni ¿wirowej gr. 12 cm po uprzednim wyprofilowaniu i uzupe³nieniu materia³em miejscowym.
II.4) Wspólny S³ownik Zamówieñ (CPV): 45.23.31.20 - Roboty w zakresie budowy dróg 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze ¶rodków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 22.04.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PRZEDSIÊBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SP. Z O.O.
jakie przetargi wygra³a firma
PRZEDSIÊBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SP. Z O.O.
- Przedsiêbiorstwo Drogowo-Mostowe UNIDROG Sp. z o.o., ul. Robotnicza 4, 19-203 Grajewo, kraj/woj. podlaskie.
IV.5) Szacunkowa warto¶æ zamówienia (bez VAT): 98349,35 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNI¯SZ¡ I NAJWY¯SZ¡ CEN¡
Cena wybranej oferty: 98349,35
Oferta z najni¿sz± cen±: 98349,35 / Oferta z najwy¿sz± cen±: 98349,35
Waluta: PLN.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Przebudowa ul. Bukowej w Przasnyszu (II etap)
- Budowa drogi dla pieszych
- Budowa zjazdów wraz ze sk³adnicami na terenie le¶nictwa £uczewnica
- Przebudowa DW 120 odc. Motaniec - DW 119
- Budowa ci±gu pieszo-rowerowego w pasie drogowym ul.Utrata od ul.Waryñskiego do ul.£±kowej wraz z do¶wietleniem przej¶æ dla pieszych i przejazdów dla rowerów w ramach zrównowa¿onej mobilno¶ci miejskiej
- Budowa i przebudowa dróg w ramach zagospodarowania poscaleniowego -Scalanie gruntów w powiecie ³êczyñskim, na obszarze wsi Adamów, Barki, Biesiadki, Nowy Strêczyn, Stary Strêczyn oraz Zosin, gm. Cyców
wiêcej: Roboty w zakresie budowy dróg »
Uwaga: podstaw± prezentowanych tutaj informacji s± dane publikowane przez Urz±d Zamówieñ Publicznych w Biuletynie Zamówieñ Publicznych. Tre¶æ og³oszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z tre¶ci± tego¿ og³oszenia dostêpn± w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dok³ada wszelkich starañ, aby zamieszczone tutaj informacje by³y kompletne i zgodne z prawd±. Nie mo¿e jednak zagwarantowaæ ich poprawno¶ci i nie ponosi ¿adnej odpowiedzialno¶ci za jakiekolwiek szkody powsta³e w wyniku korzystania z nich.