To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-01-10
Kościan: Sprzedaż i dostawa flokulanta ( bardzo silnie kationowa emulsja ) do odwadniania osadów ściekowych na Oczyszczalnię Ścieków w Kiełczewie
Numer ogłoszenia: 9897 - 2011; data zamieszczenia: 10.01.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 392662 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kościanie, ul. Czempińska 2, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie, tel. 0-65 512 13 88, faks 0-65 511 44 07.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Sprzedaż i dostawa flokulanta ( bardzo silnie kationowa emulsja ) do odwadniania osadów ściekowych na Oczyszczalnię Ścieków w Kiełczewie.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sprzedaż i dostawa flokulanta w postaci bardzo silnej kationowej emulsji do odwadniania osadów ściekowych na Oczyszczalnię Ścieków w Kiełczeiwe w ilości około 15.000 kg w terminach i ilościach wg potrzeb zakładu uzgadnianych pisemnie za pomocą faxu lub e-mailem. Specyfikacja techniczna produktu: 1/ Kationowość ( bardzo mocno kationowy ) w zakresie od 75 % do 82 % 2/Ciężar molekularny bardzo wysoki, 3/Lepkość : - CPS roztworu 0,5 % - około 300 - CPS roztworu 1% - około 960 - CPS roztworu 2% - około 2500.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24.32.70.00 - Różne organiczne substancje chemiczne .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 23.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: .
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KORONA Sp. z o.o., ul. Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 150000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 110250,00
Oferta z najniższą ceną: 110250,00 / Oferta z najwyższą ceną: 138000,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KOŚCIANA
- 1. Rozbudowa budynku szkoły poprzez dobudowę windy zewnętrznej.2. Zwiększenie efektywności energetycznej budynku ZSS im. M. Konopnickiej w Kościanie lokalizacja Kiełczewo ul. Kościańska 2.
- Modernizacja drogi powiatowej nr 3925P Lubiń - Żelazno ( do km 7+990 do km 8+790)
- Modernizacja istniejącego oświetlenia na terenie Gminy Kościan - wymiana opraw nieenergooszczędnych na nowe oprawy
- Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego im. Oskara Bielawskiego w Kościanie
- Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Wyzwolenia 24 w Kościanie."
- Kompleksowa usługa prania i dezynfekcji bielizny i odzieży szpitalnej wraz z dzierżawą bielizny
więcej: przetargi w Kościanie »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.