To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-04-14
Opole: Wykonanie remontu nawierzchni betonem asfaltowym i SMA w ciągu drogi krajowej nr 40 na terenie działania Rejonu w Kędzierzynie-Koźlu w latach 2009 - 2011.
Numer ogłoszenia: 102544 - 2009; data zamieszczenia: 14.04.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 53552 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu, ul. Niedziałkowskiego 6, Opole, woj. opolskie, tel. 077 4016344; 4545505, 4016330, faks 077 4544468.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wykonanie remontu nawierzchni betonem asfaltowym i SMA w ciągu drogi krajowej nr 40 na terenie działania Rejonu w Kędzierzynie-Koźlu w latach 2009 - 2011..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zamówienie obejmuje wykonanie remontów nawierzchni betonem asfaltowym i SMA na gorąco bezpośrednio z otaczarni , a w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych masą z recyklera lub masą na zimno . Roboty obejmują różny zakres w zależności od występujących potrzeb oraz różny czas wykonywania . W zakres robót każdorazowo wchodzi : 1. Zorganizowanie i zabezpieczenie robót , w tym oznakowanie , 2. Rozbiórka warstw konstrukcji lub nawierzchni przez frezowanie na wymaganą przez Inżyniera głębokość , 3. Obcięcie i odkucie krawędzi , 4. Oczyszczenie i skropienie krawędzi i dna pod ułożenie nowej warstwy konstrukcji , 5. Ułożenie nowych warstw konstrukcyjnych , w szczególności nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego , z transportem masy z wytwórni , 6. Załadunek , transport i wbudowanie frezowin w pobocze z zagęszczeniem w odległości do 3 km od miejsca wykonywanego remontu lub odwóz frezowin na odległość 15 km , 7. Przywrócenie terenu do użytkowania . Ponadto przewiduje się wzmocnienie geosyntetykami w postaci geosiatki odpowiedniej dla wzmacnianych warstw bitumicznych konstrukcji . W ramach zamówienia należy również wykonać regulację urządzeń obcych obejmującą regulację urządzenia na zaprawach szybkosprawnych , rozbiórkę i odtworzenie konstrukcji jezdni przy urządzeniu . Zakres zamówienia : - remont warstwy ścieralnej - 23.550 m2 , - remont nawierzchni z masy SMA - 6.000 m2 , - wykonanie warstwy wyrównawczej - 50 Mg , - frezowanie - 4.800 m2 - ułożenie siatki p.spękaniowej - 3.800 m2 , - likwidacja przełomów lekkich - 1.500 m2 , - likwidacja przełoo średnich - 4.000 m2 , - regulacja urządzeń obcych ( kratki ściekowe , włazy studni rewizyjnych , zawory wodociągowe lub gazowe ) - 140 szt ...
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.23.31.42 - Roboty w zakresie naprawy dróg 45.23.32.20 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 2822250.00 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.04.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
PD TRAKT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
jakie przetargi wygrała firma
PD TRAKT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Przedsiębiorstwo Drogowe TRAKT J.Żłobiński , A.Stachurski , K.Biczysko sp.j., ul. Matejki 1, 46-200 Kluczbork, kraj/woj. opolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 2822250.00
- Oferta z najniższą ceną: 2822250.00 oferta z najwyższą ceną: 3161428.00
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z OPOLA
- "Przebudowa kanalizacji deszczowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 24 w Opolu"
- "Transport (tam i z powrotem) uczestników zajęć Młodzieżowego Dom Kultury w Opolu i ich opiekunów wraz z bagażem na zawody taneczne na terenie kraju".
- "Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu motoryzacyjnego w Opolu" w zakresie wyposażenia pracowni elektromobilności BCU w pomoce dydaktyczne
- Saas - Office 365 - przedłużenie posiadanej subskrypcji oraz zwiększenie ilości licencji Urzędu Miasta Opola
- PSP nr 2 - modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151
- Zakup i dostawa wędlin na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
więcej: przetargi w Opolu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Modernizacja i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Morawica
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1191P na odcinku Liszkowo - Glesno stanowiącej część obwodnicy powiatu pilskiego
- Budowa dróg na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 254 do miejscowości Olimpin wraz z infrastrukturą techniczną - etap 1
- Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 218 (obecnej drogi powiatowej nr 1489G) poprzez budowę chodnika w miejscowości Bojano
- Naprawa nawierzchni gruntowych w Redzie.
- Roboty budowlane polegające na wzmocnieniu nawierzchni jezdni siatką stalową na ul. Mazowieckiej i pl. Małachowskiego w Warszawie
więcej: Roboty w zakresie naprawy dróg »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.