To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-01-19
Bielsko-Biała: Świadczenie usług związanych z wykonaniem badań
Numer ogłoszenia: 12469 - 2010; data zamieszczenia: 19.01.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 423140 - 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Galeria Bielska BWA, ul. 3 Maja 11, 43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie, tel. 033 8125861, faks 033 8124119.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Świadczenie usług związanych z wykonaniem badań.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Świadczenie usług związanych z wykonaniem badań dotyczących identyfikacji istniejących grup kreatywnego biznesu w sektorze kultury, edukacji i przemysłu, z uwzględnieniem organizacji pozarządowych w regionie bielsko-bialskim, rozumianym, jako obszar byłego województwa bielskiego. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Lokomotywa - strategia rozwoju klastrów, dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.31.50.00 - Usługi badań społecznych .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 20000 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.12.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 8.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
BCMM- BADANIA MARKETINGOWE SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
BCMM- BADANIA MARKETINGOWE SP. Z O.O.
- BCMM-badania marketingowe Sp. z o. o., ul. Kościuszki 23/8, 40-048 Katowice, kraj/woj. śląskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 20000
- Oferta z najniższą ceną: 20000 oferta z najwyższą ceną: 87840
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z BIELSKA-BIAŁEJ
- Oczyszczanie i naprawa urządzeń podczyszczających wody opadowe z pasa drogowego zlokalizowanych w ciągu ulic na terenie miasta Bielska-Białej
- Przebudowa i modernizacja bud P nr 50 przy ul Łagodnej 27a w B-B w celu dost. do przepisów przeciwpożarowych w ram zad."Wykonanie zabezpieczeń ppoż zleconych decyzjami PSP w obiektach przedszkolnych"
- 17/25 - Dostawa i montaż dwóch sztuk stołów operacyjnych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
- "Wybudowanie 15 grobów murowanych dwuosobowych na cmentarzu komunalnym w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej"
- Dostawa samochodu patrolowego dla Straży Miejskiej w Bielsku-Białej
- "Dostawa leków i innych preparatów farmaceutycznych"
więcej: przetargi w Bielsku-Białej »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Wykonanie badań ankietowych dla Instytutu Rozwoju Gospodarczego SGH w podziale na 2 części.
- PZP.2.2025- Przeprowadzenie pogłębionych wywiadów jakościowych (IDI) badanie pn. "Średnie i duże przedsiębiorstwa działające w Polsce wykorzystujące sztuczną inteligencję wewnątrz przedsiębiorstwa".
więcej: Usługi badań społecznych »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.