eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WrocławPozyskanie kadry specjalistów do projektu Wdrażanie usprawnień zarządczych w partnerstwie dolnośląskich JST, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanym dalej EFS w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI, zwanym dalej PO KL podziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2010-06-10

Wrocław: Pozyskanie kadry specjalistów do projektu Wdrażanie usprawnień zarządczych w partnerstwie dolnośląskich JST, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanym dalej EFS w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI, zwanym dalej PO KL podziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej.
Numer ogłoszenia: 163156 - 2010; data zamieszczenia: 10.06.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. , ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 0-71 783 53 10, faks 0-71 783 53 11.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Spółka Akcyjna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Pozyskanie kadry specjalistów do projektu Wdrażanie usprawnień zarządczych w partnerstwie dolnośląskich JST, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanym dalej EFS w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI, zwanym dalej PO KL podziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 zadania: Zadanie nr 1 - Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw rozliczeń. Zakres obowiązków: 1. weryfikacja prawidłowości dokumentów finansowo - księgowych, 2. zatwierdzenie kosztów pod względem ich kwalifikowalności i zgodności z budżetem projektu, 3. rozliczanie projektu, ewidencjonowanie wydatków, 4. konstruowanie harmonogramu płatności, 5. kontrola wykonania budżetu projektu, 6. sporządzanie kumulatywnych zestawień dokumentów potwierdzających wydatki na koniec każdego miesiąca w rozbiciu na zadania w projekcie, 7. konstruowanie wniosków o płatność w części finansowej, 8. bieżąca współpraca z pozostałą kadrą projektu, Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw rozliczeń będzie odbywać się pod kierownictwem Zleceniodawcy oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Zadanie nr 2 - Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw monitoringu i ewaluacji. Zakres obowiązków: 1. koordynacja i monitoring wskaźników realizacji projektu, 2. sprawozdawczość ze wskaźników realizacji projektu, 3. przygotowanie, przeprowadzenie i analiza ankiet ewaluacyjnych, 4. opracowanie raportów ewaluacyjnych, 5. stosowanie działań naprawczych. Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw monitoringu i ewaluacji będzie odbywać się pod kierownictwem Zleceniodawcy oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Zadanie nr 3 - Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw rekrutacji i promocji. Opis przedmiotu zamówienia: Zakres obowiązków: 1. zakup materiałów biurowych i promocyjnych, 2. przygotowywanie koncepcji i realizacja działań promocyjnych, 3. nadzór nad aktualizacją strony internetowej projektu, 4. rekrutacja uczestników szkoleń przeprowadzanych w projekcie, 5. opracowanie regulaminu rekrutacji i szkoleń przeprowadzanych w projekcie, 6. współpraca z Kierownikiem projektu i Koordynatorem merytorycznym. Pełnienie funkcji Specjalisty do spraw rekrutacji i promocji będzie odbywać się pod kierownictwem Zleceniodawcy oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Zamawiający nie dopuszcza udziału podwykonawców ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia (art. 36 ust. 5 ustawy Pzp)..

II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.

II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.61.00.00 - (6) Zapewnianie usług personelu .

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 3.

II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: 31.07.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WADIUM

Informacja na temat wadium: nie dotyczy

III.2) ZALICZKI

  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie

III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • nie dotyczy

  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 3 posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie: 1. dla Zadania 1: a) wykonania z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, co najmniej jednej usługi polegającej na pełnieniu funkcji specjalisty ds. rozliczeń finansowych, bądź księgowego w ramach PO KL przez ciągły okres co najmniej 12 miesięcy; b) wykonania z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, czynności związanych z rozliczaniem w całości, co najmniej dwóch projektów finansowanych z EFS. Uwaga: przez pojęcie Specjalisty do spraw rozliczeń, Zamawiający rozumie osobę, która będzie zajmowała dane stanowisko, i która wykonywała czynności związane z rozliczaniem projektu finansowanego z EFS. 2. dla Zadania 2: wykonania z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, co najmniej jednej usługi polegającej na pełnieniu funkcji specjalisty do spraw monitoringu i ewaluacji (w sposób ciągły) w ramach co najmniej jednego minimum półrocznego, projektu realizowanego w ramach PO KL. 3. dla Zadania 3: wykonania z należytą starannością w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, czynności związanych z rekrutacją lub promocją przy realizacji projektów (w sposób ciągły) w ramach co najmniej jednego minimum rocznego, projektu współfinansowanego ze środków EFS.

  • III.3.3) Potencjał techniczny

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • nie dotyczy

  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zapewni min. 1 osobę (może to być osoba samego Wykonawcy jeżeli Wykonawca jest osobą fizyczną): dla Zadania 1: a) posiadającą wykształcenie wyższe w kierunku rachunkowość lub finanse; b) spełniającą łącznie warunki określone dla doświadczenia Wykonawcy w pkt 1 a) i b) dla Zadania nr 1 (o ile nie jest to osoba samego Wykonawcy). dla Zadania 2: a) posiadającą wykształcenie wyższe w kierunku polonistyka; b) spełniającą łącznie warunki określone dla doświadczenia Wykonawcy w pkt 2. dla Zadania nr 2 (o ile nie jest to osoba samego Wykonawcy). dla Zadania 3: a) posiadającą wykształcenie wyższe z zakresu: marketing, lub stosunki międzynarodowe, lub zarządzanie; b) spełniającą łącznie warunki określone dla doświadczenia Wykonawcy w pkt 3. dla Zadania nr 3 (o ile nie jest to osoba samego Wykonawcy).

  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • nie dotyczy

III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

w przypadku polegania na osobach zdolnych do wykonania zamówienia innego podmiotu - w szczególności pisemne zobowiązania innych podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów osobowych na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia (w formie oryginału).

III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.

IV.3) ZMIANA UMOWY

Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak

Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

1. W sytuacji zmiany terminów realizacji umowy. 2. W sytuacji zmniejszenia zakresu czynności objętego umową z jednoczesnym zmniejszeniem wynagrodzenia z tego tytułu. 3. W sytuacji gdy w czasie obowiązywania umowy nastąpi zmiana przepisów prawa podatkowego, Wykonawca doliczy do wynagrodzenia netto podatek VAT, zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu wystawienia stosownych dokumentów finansowych/faktur VAT. Zamawiający dopuszcza możliwość zmniejszenia lub zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku VAT. 4. w innych sytuacjach, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia niniejszej umowy i mających charakter zmian nieistotnych tj. nie odnoszących się do warunków, które gdyby zostały ujęte w ramach pierwotnej procedury udzielania zamówienia, umożliwiłyby dopuszczenie innej oferty niż ta, która została pierwotnie dopuszczona.

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.araw.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. Siedziba (adres do korespondencji): ul. Ofiar Oświęcimskich 36 50-059 Wrocław.

IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 18.06.2010 godzina 15:45, miejsce: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. ul. Ofiar Oświęcimskich 36, I piętro, 50-059 Wrocław.

IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanym dalej EFS w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI, zwanym dalej PO KL podziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej..

IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: tak

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.