eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi RybnoBudowa mikroinstalacji o mocy do 10 kW do przetwarzania osadów ściekowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla oczyszczalni ścieków w Rybnie.



Ogłoszenie z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa mikroinstalacji o mocy do 10 kW do przetwarzania osadów ściekowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla oczyszczalni ścieków w Rybnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rybno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000543670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubawska 15

1.5.2.) Miejscowość: Rybno

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminarybno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminarybno.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa mikroinstalacji o mocy do 10 kW do przetwarzania osadów ściekowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla oczyszczalni ścieków w Rybnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2132028-9586-4740-87a8-45f3d37e7f84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018256/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Innowacyjne rozwiązania zagospodarowania osadów ściekowych w małych oczyszczalniach ścieków

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

2. Projekt realizowany jest w ramach programu Interreg VI-A Polska – Dania – Niemcy – Litwa – Szwecja (Południowy Bałtyk) 2021–2027 i stanowi część większego przedsięwzięcia pod nazwą "ISMA – Innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarowania osadami ściekowymi w małych oczyszczalniach ścieków" (numer projektu STHB.02.02-IP.01-0007/23-00).

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2132028-9586-4740-87a8-45f3d37e7f84

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl, http://bip.gminarybno.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale XIII.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale II SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale II SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PIK.271.6.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełno branżowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz budowa nowoczesnej mikroinstalacji o mocy do 10 kW, zaprojektowanej do przetwarzania osadów ściekowych powstających w oczyszczalni ścieków w Rybnie. Inwestycja ma na celu wdrożenie technologii beztlenowej fermentacji metanowej, która umożliwia efektywne przekształcenie osadów w biogaz – cenny surowiec energetyczny – oraz w wysokiej jakości nawóz organiczno-mineralny. Działanie instalacji będzie miało charakter pilotażowy, a jego wyniki posłużą do określenia potencjału biogazowego osadów ściekowych oraz oceny możliwości ich wykorzystania w skali przemysłowej.
2. Projekt realizowany jest w ramach programu Interreg VI-A Polska – Dania – Niemcy – Litwa – Szwecja (Południowy Bałtyk) 2021–2027 i stanowi część większego przedsięwzięcia pod nazwą "ISMA – Innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarowania osadami ściekowymi w małych oczyszczalniach ścieków" (numer projektu STHB.02.02-IP.01-0007/23-00). Celem programu jest promowanie innowacyjnych technologii wspierających gospodarkę o obiegu zamkniętym, ochronę środowiska oraz rozwój zrównoważony w regionie Południowego Bałtyku.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Opracowanie projektu budowlanego, uzyskanie pozwolenia na budowę, opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót oraz innych dokumentów i opracowań niezbędnych do realizacji zamierzenia wraz z uzyskaniem wymaganych prawem uzgodnień, opinii i decyzji.
2) Realizacja zadania budowlanego zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową oraz dostawę i montaż urzeczeń technologicznych i infrastruktury towarzyszącej, w tym:
a) Komory fermentacyjnej – poziomego reaktora wyposażonego w mechaniczny system mieszania i układ podtrzymania temperatury. Reaktor zapewni ciągły przepływ masy fermentacyjnej,
b) Jednostki kogeneracyjnej – systemu przetwarzającego biogaz na energię elektryczną (o mocy do 10 kWe) i cieplną, które będą wykorzystywane na potrzeby własne oczyszczalni,
c) Sekcji uzdatniania biogazu – instalacji do odsiarczania, odwodnienia i usuwania siloksanów z biogazu w celu uzyskania surowca wysokiej jakości,
d) Systemu higienizacji i waloryzacji pofermentu – technologii przetwarzania pozostałości po fermentacji na nawóz organiczno-mineralny z możliwością jego dalszego wykorzystania w rolnictwie lub na terenach zieleni miejskiej,
e) Magazynów substratów i produktów – przeznaczonych do przechowywania zagęszczonych osadów oraz przetworzonego nawozu,
f) Systemu sterowania i monitoringu – nowoczesnego systemu kontroli procesów, umożliwiającego automatyzację pracy instalacji, zdalny dostęp oraz raportowanie parametrów technologicznych.
3) Dokonanie wymaganych odbiorów technicznych i prawnych oraz rozruchu instalacji,
4) Pełnienie nadzoru autorskiego nad działaniem instalacji pilotażowej, w tym:
a) Monitorowanie i walidacja działania systemu,
b) Koordynacja testów eksploatacyjnych,
c) Dostosowanie algorytmów sterowania,
d) Analiza współpracy między systemami,
e) Doradztwo w zakresie eksploatacji,
f) Wykonywanie przeglądów zdalnych (1 raz na tydzień) oraz przeglądów na miejscu instalacji pilotażowej (1 raz na miesiąc) od dnia rozruchu instalacji do dnia 30 czerwca 2027 roku.
Projekt nie tylko przyczyni się do ochrony środowiska poprzez redukcję odpadów organicznych i emisji gazów cieplarnianych, ale również posłuży jako przykład wdrażania innowacyjnych technologii, które mogą być wykorzystane w innych małych oczyszczalniach ścieków. Realizacja przedsięwzięcia wspiera zrównoważony rozwój, gospodarkę o obiegu zamkniętym i promuje współpracę międzynarodową w ramach regionu Południowego Bałtyku.
Zgodność projektu z celami programu Interreg VI-A zapewnia jego znaczenie strategiczne dla rozwoju nowoczesnych, ekologicznych technologii w regionie i wpisuje się w europejskie cele klimatyczne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Karta Informacyjna Przedsięwzięcia, Program funkcjonalno – użytkowy oraz szacunkowe zestawienie kosztów/kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
5. Zamawiający informuje, iż na przedmiotowe zadanie posiada program funkcjonalno–użytkowy, Kartę Informacyjną Przedsięwzięcia wraz z decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach oraz mapę do celów projektowych. Teren realizacji inwestycji zgodny jest z postanowieniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rybno.
6. Szacunkowe zestawienie kosztów ma charakter pomocniczy i służy do zobrazowania skali robót budowlanych, mają one za zadanie pomóc Wykonawcom w oszacowaniu kosztów zamówienia.
7. Równoważność:
1) W przypadku użycia w dokumentacji określeń wskazujących na typ, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy określić je wraz z wyrazami „lub równoważne”. Nazwy własne jeżeli występują są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu – nie mogą wskazywać na konkretny wyrób lub konkretnego producenta i nie stanowią przedmiotu zamówienia. Tam gdzie to możliwe należy określić granice równoważności.
2) Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie ofert mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich właściwości funkcjonalnych, jakościowych i parametrów oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne. Oznacza to, że na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że oferowane przez niego rozwiązania (np. materiały, urządzenia i inne elementy) są równoważne w stosunku do opisanych przez Zamawiającego.
3) Rozwiązania wynikające z zastosowania przez Wykonawcę materiałów, urządzeń i innych elementów równoważnych nie mogą wywołać żadnych zmian układu funkcjonalnego
i parametrów techniczno-użytkowych.
4) W przypadku użycia w opisie określeń wskazujących na typ, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać je wraz z wyrazami „lub równoważne”. Nazwy własne jeżeli występują są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu – nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta i nie stanowią przedmiotu zamówienia. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji czy przedmiarach jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów użytkowych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że oferowane materiały są równoważne w stosunku do wymagań określonych przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z Rozdziałem XIX SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) w zakresie wykonanych robót budowlanych (wiedza i doświadczenie): Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, wykonał należycie:
 co najmniej jedną jako generalny wykonawca robotę budowlaną polegającą na budowie biogazowni o wartości nie mniejszej niż 1 500 000,00 PLN brutto.
 co najmniej jedną jako generalny wykonawca robotę budowlaną polegającą na budowie biogazowni wraz z instalacją do produkcji polepszacza glebowego mineralno-organicznego z wykorzystaniem pofermentu, wapna palonego oraz minerałów pochodzenia wulkanicznego.

b) dysponowania osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia publicznego, tj.: posiadanie osób zdolnych do wykonania zamówienia:
 na potrzeby kierowania robotami w zakresie budowy biogazowni – jedną osobę posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowanej posiadającą co najmniej 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy licząc od daty uzyskania w/w uprawnień, w tym posiadająca doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy przy budowanie co najmniej 1 (jednej) biogazowni o w okresie ostatnich 5 lat,
 na potrzeby projektowania i rozruchu technologicznego biogazowni – jedna osobę posiadającą kompetencje umożliwiające udział w procesie projektowania biogazowni w zakresie technologii oraz przeprowadzenia rozruchu technologicznego w tym posiadająca doświadczenie w przygotowaniu projektu technologicznego oraz przeprowadzanie rozruchu technologicznego przynajmniej jednej biogazowni,
 na potrzeby projektowania, montażu i uruchomienia systemu automatyki - jedna osobę posiadającą kompetencje umożliwiające udział w procesie projektowania montażu i uruchomienia systemu automatyki biogazowni w tym posiadająca doświadczenie w ww. zakresie dla przynajmniej jednej biogazowni.

3. Zamawiający dopuszcza skierowanie jednej osoby, która łącznie spełnia wszystkie wymagane wyżej warunki kwalifikacji i doświadczenia.
4. Na potwierdzenie spełnienia niniejszych warunków należy złożyć wykaz osób/ robót zgodnie z załącznikiem nr 4 i 5 do SWZ (na wezwanie Zamawiającego).
5. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
6. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, porównywalnych z robotami budowlanymi stanowiącymi przedmiot zamówienia, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty - załącznik nr 4 do SWZ;
2. Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – załącznik nr 5 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w projekcie Umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 p.z.p. oraz wskazanym we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-02-21 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem platformy e-zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-02-21 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-03-21

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.