eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi WarszawaZP/CZD/068/25 Dostawa odczynników i szkiełek produkcji firmy AgilentTechnologies do mikromacierzy do skanera Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies (...).



Ogłoszenie z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
ZP/CZD/068/25 Dostawa odczynników i szkiełek produkcji firmy AgilentTechnologies do mikromacierzy do skanera Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies (...).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000557961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Dzieci Polskich 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-730

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ipczd.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czd.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP/CZD/068/25 Dostawa odczynników i szkiełek produkcji firmy AgilentTechnologies do mikromacierzy do skanera Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies (...).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46b62c9c-1b0d-464e-961e-d10d10d1a925

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/207920/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Środkiem komunikacji elektronicznej, przy użyciu którego zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami jest platforma (Marketplanet): link do postępowania: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/207920/notice/public/details
2. Dokumenty elektroniczne, oferta, oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń, wnioski, informacje, składane są przez wykonawcę za pośrednictwem platformy (Marketplanet) j.w.
3. Korespondencja elektroniczna (inna niż oferta wykonawcy i załączniki do oferty) odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy (Marketplanet) j.w.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: a) Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzenia, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej opisane zostały w instrukcji dla wykonawcy dostępnej na platformie Marketplanet: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=ipczd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
b) Wykonawca składający ofertę musi posiadać konto na platformie e-Zamawiający (Marketplanet), wówczas ma dostęp do formularzy: złożenia, zmiany, wycofania oferty.
c) Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia akceptuje warunki korzystania z w/w platformy i obowiązujących Regulaminów dostępnych na stronie https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin
d) Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformie Marketplanet: https://ipczd.ezamawiajacy.pl nr postępowania ZP/CZD/068/25 przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
e) Ofertę i oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
f) Sposób sporządzenia oraz sposób przekazywania ofert, oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych, oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu o udzielenie zamówienia, wymagania techniczne dla dokumentów elektronicznych, wymagania techniczne i organizacyjne użycia środków komunikacji elektronicznej służących do odbioru dokumentów elektronicznych określa Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia (Dz.U. 2020 poz. 2452).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływ takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO'') informujemy Państwa, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych (dalej, jako: „Administrator Danych Osobowych”) jest Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” z siedzibą w Warszawie (04-730), przy Al. Dzieci Polskich 20, wpisanym do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000092381, NIP 952-11-43-675, REGON 000557961
2. W instytucie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email iod@ipczd.pl lub pisemnie na adres Administratora Danych.
3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art.6 akapit 1 lit f) RODO.
Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się w celu zawarcia i realizacji umowy, której stronę Państwo reprezentują.
4. Państwa dane osobowe są lub mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców:
a) dostawcom usług zaopatrującym Administratora Danych Osobowych w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające zarządzanie organizacją Administratora Danych Osobowych
b) dostawcom usług prawnych oraz wpierającym Administratora Danych Osobowych w dochodzeniu należnych roszczeń.
c) instytucjom państwowym upoważnionym z mocy prawa.
d)podmiotom upoważnionym na mocy prawa zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. 2024 poz.1320).
5. Administrator Danych Osobowych przechowuje Państwa dane osobowe przez okres 14 lat.
6. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Nie podanie danych uniemożliwi zawarcie i wykonanie umowy.
7. Przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo do żądania od Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie w zakresie, w jakim Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych; wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z powyższych praw, należy skontaktować się poprzez kanały komunikacji wskazane w pkt 1 i 2 powyżej.
8. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
9. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu ochrony Danych Osobowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/CZD/068/25

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki i szkiełka produkcji firmy Agilent Technologies do mikromacierzy do skanera SureScan Dx Microarray Scaner Bundle Agilent Technologies:
-SG5955A Agilent Technologies SurePrint G3 CGH ISCA v2 Microarray Kit, 8x60K  lub równoważne
-5190-3393 Agilent Technologies Cot-1 Human DNA lub równoważne
-G2534-60015 Agilent Technologies Hybridization Gasket Slide Kit (20) - 8
microarrays per slide format; 20 gasket slides/pack lub równoważne
-5188-5220 Agilent Technologies Oligo aCGH/CHIP-on-Chip Hybridization Kit lub równoważne
-5188-5226 Agilent Technologies Oligo aCGH/CHIP-on-Chip Wash Buffer Set lub równoważne
-5190-3391 Agilent Technologies SureTag DNA Labeling Kit Purification Columns lub równoważne
-5188-5222 Agilent Technologies Oligo aCGH/ChIP-on-chip Wash Buffer 2, 4L lub równoważne
- 2534-60012 Agilent Technologies Hybridization Gasket Slide Kit (20) - 4 microarrays per slide format; 20 gasket slides/pack lub równoważne
- G5976A Agilent Technologies GenetiSure Unrestricted -- C-
GH+SNP(4x180K) lub równoważne
- 5190-4240 Agilent Technologies DNA Labeling Kit lub równoważne
- K1202B Agilent Technologies Genetisure Dx Postnatal Assay 24 rx
Bundle, 4x180K CGH+SNP lub równoważne

Zamawiający przewiduje składanie ofert równoważnych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp. W trybie art. 99 ust. 6 ustawy Pzp wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) kryteria zastosowane w celu oceny równoważności oraz wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z Rozdziałem XIII SWZ.
Równoważność zostanie zweryfikowana w oparciu o dane zawarte w przedmiotowym środku dowodowym wymaganym w SWZ.
Rekomendowane jest załączenie karty technicznej produktu:
- wymagane potwierdzenie, że asortyment kompatybilny z posiadanym przez nas urządzeniem Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dokonany zostanie na podstawie kryterium „cena – 100%” w formule homograficznej malejącej: (wartość najniższej oferty/ wartość badanej oferty) * waga na podstawie zaoferowanej ceny brutto w formularzu cenowym – załącznik nr 5 do swz, spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynniki i szkiełka produkcji firmy Agilent Technologies:
-5067-1504 Agilent Technologies DNA 1000 Kit; Agilent DNA 1000 Kit lub równoważne; musi pasować do aparatu do mikrofluidycznej elektroforezy kwasów nukleinowych i białek BIOANALYZER2100 z wyposażeniem Agilent
-G1969-85000 Agilent Technologies ESI-L Low Concentration Tuning Mix 100 ml; LC/MS Calibration standard, for ESI-TOF lub równoważne
Zamawiający przewiduje składanie ofert równoważnych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp. W trybie art. 99 ust. 6 ustawy Pzp wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) kryteria zastosowane w celu oceny równoważności oraz wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z Rozdziałem XIII SWZ.
Równoważność zostanie zweryfikowana w oparciu o dane zawarte w przedmiotowym środku dowodowym wymaganym w SWZ.
Rekomendowane jest załączenie karty technicznej produktu-
poz. nr 1 - wymagane potwierdzenie, że asortyment jest kompatybilny z posiadanym przez nas urządzeniem Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dokonany zostanie na podstawie kryterium „cena – 100%” w formule homograficznej malejącej: (wartość najniższej oferty/ wartość badanej oferty) * waga na podstawie zaoferowanej ceny brutto w formularzu cenowym – załącznik nr 5 do swz, spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odczynnikii firmy Agilkent Technologies i Zeta Corp:
-S202386-2 Agilent Technologies REAL Peroxidase-Blocking Solution, Ready-to-use, Immunohistochemistry, CE-IVD, 250 mL lub równoważne
-K400111-2 Agilent Technologies EnVision+/HRP, Mouse, HRP. Mouse, Immunohistochemistry Visualization, 1100 tests, CE-IVD, 110 mL lub równoważne
-K400311-2 Agilent Technologies EnVision+/HRP, Rabbit, HRP. Rabbit, Immunohistochemistry Visualization, 1100 tests, CE-IVD, 110 mL lub równoważne
-K800721-2 Agilent Technologies EnVision FLEX Wash Buffer (20x), Concentrate, Immunohistochemistry Visualization, CE-IVD, 1 L lub równoważne
-ZETZD1 Zeta Corp PEN FOR IHC TRANSPARENT lub równoważne
-A001202-2 Agilent Technologies Polyclonal Rabbit Anti-Human Alpha--
Antitrypsin, Unconjugated, Ig fraction, Immunohistochemistry/Precipitation/Blot, CE-IVD, 2 mL lub równoważne
-S236784-2 Agilent Technologies Target Retrieval Solution, pH 9 (x 10), Concentrate, Immunohistochemistry , CE-IVD, 500 mL lub równoważne
-S236984-2 Agilent Technologies Target Retrieval Solution, Citrate pH 6 (x 10), Concentrate, Immunohistochemistry , CE-IVD, 500 Ml lub równoważne
-S302080-2 Agilent Technologies Protase K, ready-to-use 15 mL lub rónoważne
-X090930-2 Agilent Technologies Protein Block, Serumm Free, 110 mL lub równoważne
Zamawiający przewiduje składanie ofert równoważnych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp. W trybie art. 99 ust. 6 ustawy Pzp wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) kryteria zastosowane w celu oceny równoważności oraz wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z Rozdziałem XIII SWZ.
Równoważność zostanie zweryfikowana w oparciu o dane zawarte w przedmiotowym środku dowodowym wymaganym w SWZ.
Rekomendowane jest załączenie karty technicznej produktu:
- wymagane potwierdzenie wykonania identycznych badań IHC z użyciem odczynników firmy Agilent Tchnologies i odczynników równoważnych wraz z dokumentacją fotograficzną uzyskanych wyników – preparatów immunohistochemicznych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dokonany zostanie na podstawie kryterium „cena – 100%” w formule homograficznej malejącej: (wartość najniższej oferty/ wartość badanej oferty) * waga na podstawie zaoferowanej ceny brutto w formularzu cenowym – załącznik nr 5 do swz, spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Rekomendowana jest karta techniczna produktu:
- w pakiecie nr 1 i nr 2 poz. 1 wymagane potwierdzenie, że asortyment kompatybilny z posiadanym przez nas urządzeniem Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies,
- w pakiecie nr 3 wymagane potwierdzenie wykonania identycznych badań IHC z użyciem odczynników firmy Agilent Tchnologies i odczynników równoważnych wraz z dokumentacją fotograficzną uzyskanych wyników – preparatów immunohistochemicznych.
Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że oferowane oferty równoważne są zgodne z OPZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Dotyczy ofert równoważnych:
Rekomendowana jest karta techniczna produktu:
- w pakiecie nr 1 i nr 2 poz. 1 wymagane potwierdzenie, że asortyment kompatybilny z posiadanym przez nas urządzeniem Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies,
- w pakiecie nr 3 wymagane potwierdzenie wykonania identycznych badań IHC z użyciem odczynników firmy Agilent Tchnologies i odczynników równoważnych wraz z dokumentacją fotograficzną uzyskanych wyników – preparatów immunohistochemicznych.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia i w takim przypadku ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w
odniesieniu do art. 273 ust. 2 ustawy Pzp składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje następujące przypadki, w których strony mogą dokonać zmiany niniejszej umowy oraz zakres zmian:
a) przyczynienie się Zamawiającego do opóźnienia wykonania świadczenia Wykonawcy – zmiana poprzez przedłużenie terminu na wykonanie świadczenia Wykonawcy stosownie do rozmiarów przyczynienia się Zamawiającego do opóźnienia;
b) wystąpienie okoliczności siły wyższej, takich jak w szczególności: pożar, powódź, niszczące działanie wiatru, gradobicie, uderzenie pioruna, upadek statku powietrznego, które to okoliczności przyczyniłyby się do opóźnienia wykonania świadczenia Wykonawcy – zmiana poprzez przedłużenie terminu na wykonanie świadczenia Wykonawcy stosownie do przyczynienia się okoliczności siły wyższej do opóźnienia;
c) w przypadkach określonych w § 2 ust. 4-5 umowy i w sposób tam przewidziany;
d) w przypadkach określonych w § 2 ust. 11 umowy i w sposób tam przewidziany;
e) zmiana poprzez obniżenie ceny płaconej przez Zamawiającego niezależnie od przyczyny;
f) zmiana poprzez wydłużenie terminów płatności ceny przez Zamawiającego;
g) zmiana poprzez wymianę/zamianę/zmianę dostarczanych towarów na towary wyższej jakości, o wyższych parametrach, o dłuższych terminach przydatności do wykorzystania lub o dodatkowych funkcjonalnościach – przy zachowaniu ceny oraz zgodności nowych towarów z SWZ;
h) dokonana przez producenta zmiana wielkości opakowań jednostkowych – zmiana poprzez dopuszczenie innych opakowań przy utrzymaniu lub obniżeniu ceny w przeliczeniu na jednostkę masy lub objętości;
i) jeżeli nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia - zmiana poprzez wprowadzenie zmian w zakresie spowodowanym wprowadzeniem zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa;
j) zmiany doprecyzowujące treść umowy, jeżeli potrzeba ich wprowadzenia wynika z rozbieżności lub niejasności w umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej postanowień;
k) niewykorzystanie wartości umowy w zakresie poszczególnych pakietów, określonej w § 2 ust. 1 umowy, w terminie określonym w § 11 ust. 1 – w takim wypadku Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy na czas określony, nie dłużej jednak niż do wykorzystania wartości umowy.
2. Niewykonanie lub brak dochodzenia przez którąkolwiek ze stron prawa przysługującego stronie na podstawie niniejszej umowy nie będzie uważane za zrzeczenie się takiego prawa, ani też nie wyklucza wykonania lub dochodzenia takiego prawa w jakimkolwiek późniejszym terminie.
3. W każdym z powyższych przypadków zmiana umowy wymaga zgody obu stron, wyrażonej pod rygorem nieważności na piśmie lub w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 Kc.
4. Formy pisemnej lub formy elektronicznej w rozumieniu art. 781 Kc pod rygorem nieważności wymaga także dokonanie innej niż wskazana w ust. 1 zmiany umowy, rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, jej wypowiedzenie lub odstąpienie od niej

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-05-09 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: 2. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/207920/notice/public/details

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-05-09 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-06-07

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

Część 3 : Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą:
1.1. Formularz ofertowy – zał. 3 do SWZ;
1.2. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w odniesieniu do art. 273 ust. 2 ustawy Pzp - zał. 4 do SWZ;
Powyższe oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, odpowiednio na dzień składania ofert.
a) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.
1.3. Formularz cenowy dla oferowanych pakietów – zał. 5 do SWZ;
1.4. Przedmiotowe środki dowodowe składane przez Wykonawcę w celu wykazania, iż oferowane rozwiązanie równoważne spełnia określone kryteria oceny równoważności w OPZ zał. 1 do swz – dotyczy ofert równoważnych:
Rekomendowana jest karta techniczna produktu:
- w pakiecie nr 1 i nr 2 poz. 1 wymagane potwierdzenie, że asortyment kompatybilny z posiadanym przez nas urządzeniem Surescan DX Microarray Scanner Bundle firmy Agilent Technologies,
- w pakiecie nr 3 wymagane potwierdzenie wykonania identycznych badań IHC z użyciem odczynników firmy Agilent Tchnologies i odczynników równoważnych wraz z dokumentacją fotograficzną uzyskanych wyników – preparatów immunohistochemicznych.
Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że oferowane oferty równoważne są zgodne z OPZ.
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej:
https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/207920/notice/public/details

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.