To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2009-07-08
Osielsko: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w miejscowości Niemcz i Maksymilianowo
Numer ogłoszenia: 227912 - 2009; data zamieszczenia: 08.07.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 67008 - 2008r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Gminny Zakład Komunalny, Żołędowo, ul. Jastrzębia 62, 86-031 Osielsko, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 052 3813672, faks 052 3813781.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji w miejscowości Niemcz i Maksymilianowo.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Zadanie 1 Budowa sieci wodociągowej w ulicach Wiśniowej, Miodowej, Poziomkowej, Świerkowej, i Topolowej oraz kanalizacji sanitarnej w ulicach Jagodowej, Morelowej, Bukowej, Ptasiej, Akacjowej, Głównej, Wiśniowej, Miodowej, Poziomkowej, Świerkowej i Topolowej w miejscowości Maksymilianowo w następującym zakresie: Sieć wodociągowa O 110 - 473,0 mb Sieć wodociągowa O 90 - 319,5 mb Kanalizacja sanitarna grawitacyjna PCV O 200 - 2.437,5 mb Kanalizacja sanitarna tłoczna O 63 - 69,5 mb Przykanaliki PCV O 160 - 513,0 mb Zadanie 2 Budowa sieci wodociągowej w ulicach Myśliwskiej, Kościuszki, Strzeleckiej, Konopnickiej, Tuwima oraz kanalizacji sanitarnej w ulicach Myśliwskiej, Czarnoleskiej, Hubertusa, Kościuszki, Smukalskiej, Strzeleckiej, Konopnickiej, Tuwima wraz z tłocznią ścieków P1 w miejscowości Niemcz w następującym zakresie: Sieć wodociągowa O 110 - 74,5 mb Sieć wodociągowa O 90 - 263,0 mb Kanalizacja sanitarna grawitacyjna PCV O 200 - 2.443,0 mb Kanalizacja sanitarna tłoczna O 90 - 527,5 mb Przykanaliki PCV O 160 - 485,0 mb Tłocznia ścieków P - szt. 1.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.00.00.00 - Roboty budowlane .
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 1591065 PLN.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.05.2008.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- WIMAR Sp z o.o., Nadrzeczna 24, 86-010 Koronowo, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
- Cena wybranej oferty: 1591065,58
- Oferta z najniższą ceną: 1591065,58 oferta z najwyższą ceną: 6097159,73
- Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI OSIELSKO
więcej: przetargi OSIELSKO »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Budowa placu zabaw dla dzieci wraz z salkami urodzinowymi zwanego dalej Figloraj w budynku biurowym/głównym na powierzchni hallu głównego oraz kawiarni na antresoli
- Poprawa efektywności energetycznej, przebudowa i rozbudowa budynku OSP w Osjakowie
- Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ramach rozbudowy drogi powiatowej nr 2052P Bogdanowo - Uścikowo
- Zrównoważona gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Uścimów
- "Modernizacja, przebudowa i remont budynku Przedszkola w Skopaniu wraz z zagospodarowaniem terenu"
- Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Trzcianka
więcej: Roboty budowlane »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.