Treść lub zakres tego przetargu uległy zmianie. Zobacz opublikowaną do tego przetargu poprawkę.
To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2010-09-16
Katowice: ZAMIESZCZENIE W PRASIE ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH WRAZ Z ICH OPRACOWANIEM, KOREKTĄ EDYTORSKĄ ORAZ SKŁADEM
Numer ogłoszenia: 253729 - 2010; data zamieszczenia: 16.09.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 264932 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojewódzki Urząd Pracy, ul. Kościuszki 30, 40-048 Katowice, woj. śląskie, tel. 0 32 757 33 61, faks.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: jednostka organizacyjna smorzadu województwa nieposiadająca osobowosci prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: ZAMIESZCZENIE W PRASIE ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH WRAZ Z ICH OPRACOWANIEM, KOREKTĄ EDYTORSKĄ ORAZ SKŁADEM.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zamieszczenie w prasie 2 artykułów sponsorowanych, wraz z ich opracowaniem, korektą edytorską oraz składem. Artykuły opracowywane będą na bazie materiałów dostarczanych przez Zamawiającego w dniu podpisania umowy i dotyczyć będą projektu systemowego pn. Program monitorowania regionalnego rynku pracy realizowanego przez WUP w Katowicach w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki . Opracowanie zawartości merytorycznej w uzgodnieniu z Zamawiającym. Wszystkie publikacje muszą być zatwierdzane na co najmniej 2 dni przed wydrukiem przez wyznaczonego pracownika Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Minimalna powierzchnia jednego artykułu sponsorowanego powinna wynieść 800 cm2 maksymalnie 1000 cm2; w tym powinien zawierać się tekst (co najmniej 5 tys. znaków), 3 logotypy oraz grafika nawiązująca do rynku pracy (jedna grafika do każdego artykułu). Artykuły opatrzone będą logo Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, logo województwa Śląskie Pozytywna Energia, flagą Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny. W tekście powinna się znaleźć również informacja o adresie strony internetowej projektu. Opracowane artykuły zamieszczone zostaną w dzienniku spełniającym następujące warunki: ukazuje się w postaci drukowanej; regularnie, co najmniej 5 razy w tygodniu, w tym co najmniej od poniedziałku do piątku. na terenie województwa śląskiego, jest płatny, posiada wskaźnik czytelnictwa w regionie na poziomie co najmniej 16 % wskaźnika czytelnictwa cyklu sezonowego (na podstawie: Polskie Badania Czytelnictwa za okres styczeń 2010 - czerwiec 2010 r.; www.pbczyt.pl). Publikacje zamieszczone w dzienniku: będą publikowane na stronach redakcyjnych w grzbiecie głównym, będą publikowane w pełnym kolorze;.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39.13.00.00 - Meble biurowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: ZAMIESZCZENIE W PRASIE ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH WRAZ Z ICH OPRACOWANIEM, KOREKTĄ EDYTORSKĄ ORAZ SKŁADEM
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 16.09.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- KJK Meble Sp. z o.o., ul. Bp.H. Bednorza 21-6, 40-384 Katowice, kraj/woj. śląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 3032,79 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 2414,38
Oferta z najniższą ceną: 2414,38 / Oferta z najwyższą ceną: 11288,17
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z KATOWIC
- Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i drukującego oraz licencji oprogramowania na potrzeby Urzędu Statystycznego w Katowicach
- Dostawa leków: zad.1-zad.2 -Program lekowy NFZ
- Dostawa sprzętu RTV
- Remont mieszkań VII/2025
- Dostawa papieru
- Sukcesywna dostawa szkła laboratoryjnego
więcej: przetargi w Katowicach »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawę wyposażenia meblowego dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
- Wyposażenie multimedialne oraz meblowe Szkoły Podstawowej w Irządzach oraz budynku administracji publicznej
- "Dostawa i wykonanie mebli do placówek oświatowych na terenie Gminy Somonino"
- Dostawa mebli do wykonania na wymiar, foteli obrotowych oraz innych przedmiotów zamówienia wyszczególnionych w częściach
- Remont i modernizacja infrastruktury Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach w ramach projektu ,,Amplifikator kultury-zwiększamy zasięg"
- 2/2025/meble i asystory stomatologiczne Dostawa i montaż mebli i asystorów stomatologicznych ujęta w 2 pakietach
więcej: Meble biurowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.