Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanie
Ogłoszenie z dnia 2011-09-06
Numer ogłoszenia: 274456 - 2011; data zamieszczenia: 06.09.2011
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 272968 - 2011 data 05.09.2011 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II, ul. Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie, tel. 022 7559115, fax. 022 7559110.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.2.
- W ogłoszeniu jest: liczba otrzymanych ofert: 1.
- W ogłoszeniu powinno być: Liczba otrzymanych ofert: 3.
- Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.6.
- W ogłoszeniu jest: Oferta z najwyższą ceną: 46336,22.
- W ogłoszeniu powinno być: Oferta z najwyższą ceną:46788,84.
INNE PRZETARGI Z GRODZISKA MAZOWIECKIEGO
- Dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych
- Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.: "Rozbudowa drogi powiatowej nr 1519W w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego na odc. od m. Żelechów do m. Kaleń ul. Główna"
- Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn.: "Rozbudowa drogi powiatowej nr 1521W w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego od m. Huta Żabiowolska ul. Główna do m. Kaleń"
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy archiwum zakładowego Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim na nieruchomości położonej w miejscowości Chrzanów Duży, w gminie Grodzisk Maz.
- "Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim"
- Dostawa tonerów i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
więcej: »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.