Ogłoszenie z dnia 2011-02-03
Przasnysz: Dzierżawa niezbędnej aparatury do oznaczeń metodą mikrokolumnową żelową wraz z dostawą odczynników
Numer ogłoszenia: 39189 - 2011; data zamieszczenia: 03.02.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 377299 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz, woj. mazowieckie, tel. 029 7534316, faks 029 7534380.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dzierżawa niezbędnej aparatury do oznaczeń metodą mikrokolumnową żelową wraz z dostawą odczynników.
II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa niezbędnej aparatury do oznaczeń mikrometodą kolumnową żelową wraz z dostawą odczynników na okres dzierżawy, tj. okres 2 lat. Dzierżawa systemu składającego się z: - wirówki na 12 mikrokarty, wirówki na maksymalnie 8 mikrokart, pipety elektronicznej dedykowanej do systemu, pipety automatycznej multidozującej dedykowanej do systemu - inkubatora na min. 24 mikrokart, dozownika do diluentu, statywu na mikrokarty - Programu do obsługi pracowni serologii i Banku Krwi wraz z oprzyrządowaniem - Czytnika do automatycznego odczytu kart wraz z oprzyrządowaniem Wykaz odczynników w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.69.00.00 - Różne produkty lecznicze 42.93.10.00 - Wirówki .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Umowa 2/2011
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17.01.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS SP. Z O.O.
jakie przetargi wygrała firma
DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS SP. Z O.O.
- DiaHem AG Diagnostic Products Sp. z o. o., Al. Słowackiego 64, 30-004 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 102566,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 103264,73
Oferta z najniższą ceną: 103264,73 / Oferta z najwyższą ceną: 103264,73
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PRZASNYSZA
- Usługi w zakresie serwisowania, przeglądów i napraw Rezonansu magnetycznego firmy United Healthcare uMR 560 sn100465 wraz ze stacją opisową uWS-MR sn 600021
- Dostawa środków dezynfekcyjnych
- Zakup i dostawa koparko - ładowarki
- Przebudowa ul. Bukowej w Przasnyszu (II etap) - II postępowanie
- Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Przasnysz w 2025 roku
- Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Przasnyszu (2 części)
więcej: przetargi w Przasnyszu »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Dostawa radiofarmaceutyku
- dostawa leków i wyrobów medycznych - 4 zadania
- Różne produkty lecznicze
- DOSTAWA LEKÓW 17
- Dostawa leków, płynów konserwujących i infuzyjnych
- Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, dezynfekcji dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Siewierzu Sp. z o. o.
więcej: Różne produkty lecznicze »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.