eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Kobylnica › "Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego na potrzeby obiektów Gminy Kobylnica, w tym jednostek organizacyjnych Gminy Kobylnica w okresie od 01.01.2021 r. do 31.03.2023 r.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2020-12-15



Ogłoszenie nr 767051-N-2020 z dnia 2020-12-15 r.

Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy:

"Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego na potrzeby obiektów Gminy Kobylnica, w tym jednostek organizacyjnych Gminy Kobylnica w okresie od 01.01.2021 r. do 31.03.2023 r.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych: Nie

Minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %): 0%

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający: Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania: Tak

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania: Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy przygotowuje i przeprowadza postępowanie oraz udziela zamówienia w imieniu i na rzecz Gminy Kobylnica oraz jednostek Gminy:
1. Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy:
2. Szkoły Podstawowej w Kwakowie, ul. Słupska 5, 76–251 Kobylnica,
3. Szkoły Podstawowej w Kończewie, ul. Szkolna 1, 76–-251 Kobylnica,
4. Szkoły Podstawowej w Sycewicach, ul. Szkolna 1, 76–251 Kobylnica,
5. Szkoły Podstawowej w Słonowicach, Słonowice 4, 76–251 Kobylnica,
na podstawie art. 15 ust. 2-4 ustawy Prawo zamówień publicznych.


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających: Nie

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Nie
I. 1) NAZWA I ADRES: Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy, krajowy numer identyfikacyjny 36569688100000, Wodna 20/2, 76-251 Kobylnica, woj. pomorskie, państwo Polska

telefon: 59 841 59 12,
faks: 59 841 59 15
e-mail: cuw@kobylnica.pl,
www: http://cuwkobylnica.bip.gov.pl

adres profilu nabywcy: http://cuwkobylnica.bip.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):
I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL): Tak, http://cuwkobylnica.bip.gov.pl

Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia: Tak, http://cuwkobylnica.bip.gov.pl

Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem: Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie: Nie

Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób: Nie

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób: Tak

Inny sposób: Ofertę wraz z załącznikami należy złożyć w formie pisemnej pod rygorem nieważności w zamkniętych opakowaniach. Zamawiający nie przewiduje innej formy składania ofert, w tym w postaci elektronicznej.

Adres: Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy, ul. Wodna 20/2, 76-251 Kobylnica.

Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne: Nie

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: "Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego na potrzeby obiektów Gminy Kobylnica, w tym jednostek organizacyjnych Gminy Kobylnica w okresie od 01.01.2021 r. do 31.03.2023 r.

Numer referencyjny: CUW-DOR.271.21.2020.OZ

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny: Nie

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części: Nie


II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

3.1 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dalej „oleju” na potrzeby obiektów Gminy Kobylnica j jej jednostek:
1) Obiektów zarządzanych przez Urząd Gminy Kobylnica,
2) Obiektów użytkowanych przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy:
3) Szkoła Podstawowa w Kwakowie, ul. Słupska 5, 76–251 Kobylnica,
4) Szkoła Podstawowa w Kończewie, ul. Szkolna 1, 76–-251 Kobylnica,
5) Szkoła Podstawowa w Sycewicach, ul. Szkolna 1, 76–251 Kobylnica,
6) Szkoła Podstawowa w Słonowicach, Słonowice 4, 76–251 Kobylnica.
Szczegółowy wykaz obiektów stanowi Załącznik nr 1 do umowy.
3.4 Zakres rzeczowy realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dla potrzeb obiektów Zamawiającego, w szacowanej łącznej ilości 240 000,00 litrów wraz z transportem i tankowaniem zbiorników znajdujących się w obiektach jednostek wskazanych w ust 3.1.
3.5 Ilości litrów oleju wskazane w ust. 3 są ilościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie na etapie realizacji zamówienia w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego tj. zmniejszeniu lub zwiększeniu pomiędzy poszczególnymi pozycjami materiałów pędnych, bez zmiany łącznego maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy.
3.6 Dostawy oleju odbywać się będą sukcesywnie do zbiorników znajdujących się w obiektach położonych na terenie Gminy Kobylnica, których lokalizację określa „Wykaz obiektów Zamawiających” stanowiący Załącznik Nr 1 do umowy, według bieżących potrzeb jednostek, w godzinach pracy jednostek wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego. Ilość litrów dostawy określa Zamawiający. Ilości wskazanych w Załączniku Nr 1 do Wzoru umowy, z zastrzeżeniem, że łączna wartość umowy, nie ulegnie zmianie.
3.7 Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia wykonania przedmiotu zamówienia do 40% w zakresie ilościowym i wartościowym, w przypadku, gdy z powodów ekonomicznych, bieżących potrzeb lub innych przyczyn niezależnych od Zamawiającego wykonanie to nie będzie leżało w jego interesie, w tym w przypadkach spowodowanych okolicznościami, których Zamawiający działając z należytą starannością nie mógł przewidzieć. W związku z ograniczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia, w tym finansowe w stosunku do Zamawiającego i Wykonawca niniejszym zrzeka się ich dochodzenia.
3.8 Dostarczany olej musi być wysokiej jakości i odpowiadać Polskiej Normie PN–C–96024:2011 „Przetwory naftowe – Oleje opałowe” lub normom równoważnym o nie gorszych parametrach niż wskazana norma oraz spełniać wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 22 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, spełniać wymagania Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe oraz spełniać wymagania Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 2010 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych.
3.9 W przypadku powstania wątpliwości dotyczących jakości paliwa Zamawiający powiadomi o powyższym fakcie Wykonawcę i w obecności jego przedstawiciela pobrane zostaną próbki z zakwestionowanej dostawy w celu poddania ich badaniom w niezależnym laboratorium badawczym na koszt Wykonawcy.
W przypadku negatywnych wyników badań, potwierdzających niewłaściwą jakość, Wykonawca nie otrzyma wynagrodzenia za wadliwą partię oleju i pokryje koszty zleconych badań. Z czynności sprawdzających zostanie sporządzony protokół. Dodatkowo, Wykonawca w takim przypadku, niezwłocznie dokona wymiany oleju na zgodny z zamówieniem, w tej samej ilości, odpowiadającej jakości i w tej samej cenie, co reklamowany przedmiot zamówienia. Ponadto, Wykonawca jest zobowiązany do niezwłocznej wymiany oleju, który był w zbiorniku przed dolaniem reklamowanej dostawy w ilości ustalonej w oparciu o stan magazynowy z dnia nalewu. Czynności te Wykonawca wykona na swój koszt i ryzyko.
W przypadku braku potwierdzenia niewłaściwej jakości oleju dostarczonego przez Wykonawcę, koszt wyników badań próbki ponosi Zamawiający.
3.10 W przypadku dostawy wadliwej partii oleju (ust. 3.9) Wykonawca, niezależnie od kosztów, o których mowa w ust. 3.9, obciążony zostanie kosztami badania próbek, kosztami usuwania awarii urządzeń lub kosztami ich wymiany, jeżeli zastosowany olej niespełniający wymogów jakościowych spowoduje ich uszkodzenie lub zniszczenie. Podstawą do obciążenia Wykonawcy kosztami napraw będzie protokół oględzin i naprawy sporządzony przez podmiot trzeci działający na zlecenie Zamawiającego.
3.11 Miernikiem dostarczonego oleju opałowego będą wskazania zalegalizowanego licznika paliwa zainstalowanego na cysternie dowożącej olej w obecności Zamawiającego lub innego pracownika wyznaczonego przez Zamawiającego pracownika. Przy każdorazowej dostawie dostawca powinien posiadać aktualne świadectwo legalizacji urządzeń pomiarowych w samochodzie dostawczym.
3.12 Dowodem zrealizowania każdorazowej dostawy będzie pisemne potwierdzenie przyjęcia towaru dokonane przez Zamawiającego lub osobę wyznaczoną przez Zamawiającego.
3.13 Wykonawca zobowiązany jest świadczyć przedmiot zamówienia z należytą starannością, rzetelnie i terminowo, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, przez osoby posiadające wymaganą wiedzę i kwalifikacje konieczne do realizacji przedmiotu zamówienia oraz przeszkolone w zakresie przepisów bhp i ppoż.
3.14 Wykonawca zobowiązany jest dysponować przez cały okres trwania umowy samochodem cysterną służącą do przewozu oleju, odpowiednio oznakowanego z aktualną legalizacją instalacji pomiarowej (przepływomierza) z możliwością wydruku pomiaru (w temperaturze 15°C), spełniającego warunki określone w obowiązujących przepisach dotyczących przewozów paliw ciekłych. Kierowca ma obowiązek okazać świadectwo legalizacji urządzenia pomiarowego na żądanie Zamawiającego.
3.15 Wykonawca zobowiązany jest do posiadania zaawansowanego konta na platformie PUESC służącym do monitorowania przewozów paliw ciekłych zgodnie z ustawą z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 859).
3.16 Wykonawca przez cały okres obowiązywania umowy zobowiązany jest posiadać aktualną i ważną koncesję na obrót paliwami ciekłymi (OPC) wydanej w formie decyzji przez Urząd Regulacji Energetyki, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 833 ze zmianami).
W przypadku, gdy termin koncesji wygaśnie w trakcie realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu ważną koncesję na obrót paliwami.
3.17 Wykonawca zobowiązany jest w przypadku uszkodzenia urządzenia znajdującego się w obiekcie jednostki Zamawiającego spowodowanego m.in. niewłaściwym tankowaniem zbiornika lub użyciem oleju wadliwego niespełniającego wymogów jakościowych określonych w umowie, pokryć wszelkie koszty naprawy łączenie z kosztami towarzyszącymi naprawie urządzenia w terminie wskazanym przez Zamawiającego nie dłuższym niż 5 dni roboczych pod rygorem zapłaty kary umownej.
3.18 Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zamówioną partię oleju w terminie do 3 dni roboczych od dnia zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego (faksem, emailem, telefonicznie) wraz z dokumentem z numerem kodu transakcyjnego, numerem referencyjnym zgłoszenia i kluczem autoryzacyjnym do platformy PUESC celem poprawnego zamknięcia zgłoszenia na platformie PUESC przez Zamawiającego.


II.5) Główny kod CPV: 09.13.51.00


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):

Wartość bez VAT: 0,00

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)

II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:


II.9) Informacje dodatkowe:

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków: Zamawiający wymaga wykazania spełniania następujących warunków dotyczących:
1) kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualną koncesję na obrót paliwami ciekłymi (OPC) wydaną na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne,
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, każdy
z Wykonawców musi posiadać koncesję w zakresie obrotu paliwami.
Jeśli termin koncesji wygasa w trakcie realizacji zamówienia, Wykonawca powinien załączyć do oferty oświadczenie, w którym zobowiązuje się przedłużyć koncesję na obrót paliwami do końca trwania realizacji zamówienia.


III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków: Zamawiający nie stawia szczegółowych warunków w tym zakresie.

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
dysponuje co najmniej 1 samochodem cysterną do przewozu paliw ciekłych z aktualną legalizacją instalacji pomiarowej do paliw ciekłych.


Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: brak danych

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA
III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp

III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp: Nie

III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu: Tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji: Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW, SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:
Brak podstaw wykluczenia – na podstawie oświadczenia, o którym mowa w ust. 7.1 pkt 2.

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP
III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału
w postępowaniu Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, na wezwanie Zamawiającego przedstawi następujące oświadczenia i dokumenty:
a) aktualną koncesję na obrót paliwami ciekłymi (OPC) wydaną zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, na spełnienia warunku opisanego w Rozdziale 6, 6.2 pkt 1 SIWZ,
b) wykaz potencjału technicznego, sporządzonego według Załącznika Nr 5 do SIWZ, na spełnienia warunku opisanego w Rozdziale 6, 6.2 pkt 3 SIWZ,


III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:

III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP

III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
1. Każdy Wykonawca, który złożył ofertę w postępowaniu, w terminie 3 dni od zamieszczenia przez Zamawiającego na swojej stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 (otwarcia ofert) ustawy Pzp, przekazuje Zamawiającemu Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów sporządzonego według Załącznika Nr 4 do SIWZ.
2. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w art. 22a ustawy Pzp zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów w stopniu umożliwiającym należyte wykonanie zamówienia publicznego oraz oceny, czy stosunek łączący Wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, Zmawiający żąda dokumentów t. j. Załącznika Nr 6 do SIWZ, które określają w szczególności:
1) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu,
2) sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia publicznego,
3) zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego,
4) czy podmiot, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie

IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej: brak danych

IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców:

Przewidywana minimalna liczba wykonawców:

Maksymalna liczba wykonawców:

Kryteria selekcji wykonawców:

IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta: brak danych

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej: brak danych

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów: brak danych

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych: brak danych

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów: brak danych

IV.1.8) Aukcja elektroniczna

Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:

IV.2.2) Kryteria
KryteriaZnaczenie
Cena oferty:80,00
Rabat:20,00

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony): Tak

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne

IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty: Nie dotyczy.

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji: brak danych

Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert: brak danych

IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu: Nie dotyczy.

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: brak danych

Informacje na temat etapów dialogu:

Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty: Nie dotyczy.

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia: brak danych

Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak

Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych umową zmiany treści umowy wymagają formy pisemnej aneksu pod rygorem nieważności oraz zgody obu Stron.
2. Zmiana postanowień zawartej umowy jest możliwa w przypadkach opisanych poniżej,
z zastrzeżeniem, iż zmiany te nie wykraczają poza określenie przedmiotu zamówienia określonego w § 1 umowy oraz Strony umowy wyraziły zgodę na wprowadzenie zmian, tj.:
1) konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy,
2) zmiana w zakresie podwykonawstwa w porównaniu do wskazanego w ofercie Wykonawcy, za uprzednią zgodą Zamawiającego,
3) zmiany podmiotów trzecich na etapie realizacji zamówienia, na zasobach których Wykonawca opierał się wskazując spełnianie warunków udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem, że spełnione są warunki udziału w postępowaniu określone w SIWZ,
4) zmiany są konieczne w związku ze zmianą przepisów prawa mających związek z realizacją Umowy,
5) zmiany dotyczą terminów płatności i sposobu rozliczenia,
6) zmiany dotyczącą poprawy jakości świadczonej dostawy pod warunkiem zachowania dotychczasowego wynagrodzenia,
7) zmiany dotyczą okoliczności przewidzianych w art. 144 ustawy Pzp,
8) terminu obowiązywania umowy, w przypadku nie wykorzystania kwoty maksymalnego wynagrodzenia, o którym mowa w §7 ust. 1.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany wysokości wynagrodzenia określonego w §7 ust. 1 w przypadku zmiany:
1) stawki podatku od towarów i usług,
2) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
3) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne,
4) zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018r. o pracowniczych planach kapitałowych –
jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę.
4. W przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w ust. 3, skutkujących zmianą kosztów wykonania Umowy Wykonawca występuje z pisemnym wnioskiem
o przeprowadzenie negocjacji w sprawie zmiany wysokości wynagrodzenia.
5. Podstawą do przeprowadzenia negocjacji będzie kalkulacja kosztów Wykonawcy przedstawiająca wpływ zmian zawartych w ust. 3 na koszty wykonania przedmiotu Umowy.


IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Nie dotyczy.

Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym:

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 23.12.2020, godzina: 10:00

Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: język polski

IV.6.3) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie

IV.6.5) Informacje dodatkowe:

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.