Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2020-12-22
Ogłoszenie nr 770180-N-2020 z dnia 2020-12-22 r.
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi
Minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %): 0%
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania: Nie
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających: Nie
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Nie
telefon: 552353536,
faks: 552393334
e-mail: dzp@umelblag.pl,
www: www.umelblag.pl
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL): Tak, http://um-elblag.samorzady.pl/kat/id/57
Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia: Tak, http://um-elblag.samorzady.pl/kat/id/57
Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem: Nie
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie: Tak , adres: https://miniportal.uzp.gov.pl/ lub https://epuap.gov.pl/wps/portal
Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób: Nie
Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób: Nie
Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne: Nie
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Numer referencyjny: DZP.271.87.2020.PL
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny: Nie
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części: Tak
II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia:
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
Część 1, 2, 3 i 4 zamówienia
Przedmiot główny:
CPV: 79.43.00.00-7
Nazewnictwo wg CPV: Usługi zarządzania kryzysowego
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Zamówienie składa się z czterech części. Każda z części polega na pełnieniu dyżuru w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. przez jedną osobę. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty należy składać oddzielnie na Część 1 zamówienia, oddzielnie na Część 2 zamówienia, oddzielnie na Część 3 zamówienia i oddzielnie na Część 4 zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną z części zamówienia lub oferty na kilka części lub oferty na wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
Główne miejsce świadczenia usługi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu, ul. Orzeszkowej 2, 82-300 Elbląg.
Zapisy wspólne dla Części 1, 2, 3 i 4 zamówienia:
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Zakres zamówienia obejmuje pełnienie dyżuru przez jedną osobę w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu, w tym:
- Pełnienie dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu w systemie pracy określonym w grafiku dyżurów.
- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, radiotelefonicznych i drogą elektroniczną oraz przekazywanie ich do właściwych instytucji, służb i osób,
- Przekazywanie zgłoszeń i informacji dotyczących zakresu zadań Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego do pracowników merytorycznych.
- Wykonanie i aktualizacja procedur działania służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, stosowanie procedur w czasie pracy.
- Utrzymanie łączności radiowej, telefonicznej i elektronicznej ze służbami, instytucjami, centrami kryzysowymi gmin oraz województwa. Sprawdzanie łączności radiowej oraz prowadzenie wykazu sprawdzania łączności.
- Przygotowywanie oraz dystrybucja raportów w Centralnej Aplikacji Raportującej ze zdarzeń na terenie miasta Elbląg.
- Uruchamianie w niezbędnym zakresie procedur ratowniczych i zabezpieczających do czasu przyjęcia realizacji przez upoważnione osoby lub instytucje.
- Ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
- Prowadzenie dokumentacji stanowiska służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Meldunku Prezydenta Miasta.
- Prowadzenie obserwacji (dozór) zobrazowanej wizji z kamer systemu monitoringu wizyjnego miasta na stanowisku pomocniczym operatora, współpraca z operatorem w zakresie ujawnianych nieprawidłowości,
- Wykorzystanie oprogramowania prognozowania powodzi do monitoringu zagrożenia powodziowego mogącego wystąpić na terenie miasta Elbląg.
- Obsługa, przygotowanie i dystrybuowanie komunikatów aplikacji „Serwer SMS” i „Ostrzegator" oraz programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”.
Czynności będą realizowane okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. -29.02.2024 r. (36 miesięcy) zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Faktyczna liczba realizowanych godzin w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. w każdym miesiącu będzie wynikała z miesięcznych harmonogramów dyżurów, opracowanych przez Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym na każdy rozpoczęty miesiąc. Liczba zrealizowanych godzin będzie zależna od:
- liczby dni kalendarzowych w danym miesiącu,
- sytuacji nadzwyczajnych, których przyczyna nie leży po stronie Zamawiającego (niezdolność do wykonywania czynności spowodowana chorobą). W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, Wykonawca powinien wskazać osobę spełniającą nie gorsze warunki udziału, o których mowa w przedmiotowym postępowaniu – za zgodą Zamawiającego;
- możliwości przerwy trwającej w każdym roku kalendarzowym nie dłużej niż 14 dni w świadczeniu czynności na rzecz Zamawiającego.
Przyjmuje się, że średniomiesięcznie osoba zrealizuje 180 godzin w każdym miesiącu.
Pełnienie dyżuru odbywać się będzie na podstawie miesięcznych harmonogramów zatwierdzanych przez przedstawiciela Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym.
3. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tajemnicy państwowej i służbowej oraz ochrony danych osobowych.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
6. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w usługi. Wykonawca zobowiązany będzie zawiadamiać Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazywać informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług.
7. Zamawiający informuje, że jeżeli powierzenie wykonania części zamówienia na usługi podwykonawcy nastąpi w trakcie jego realizacji, wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, o którym mowa w art. 25a ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia wobec tego podwykonawcy.
Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany będzie zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
Zamawiający informuje, że powyższe zasady nie będą miały zastosowania wobec dalszych podwykonawców.
II.5) Główny kod CPV: 79.43.00.00
II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)
II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
data zakończenia: 29.02.2024
II.9) Informacje dodatkowe: dot. sekcji II.8):
data rozpoczęcia: 01 marca 2021 r.
data zakończenia: 29 lutego 2024 r.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
Określenie warunków: Zamawiający nie określa przedmiotowego warunku udziału.
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków: Zamawiający nie określa przedmiotowego warunku udziału.
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: Warunkiem udziału w postępowaniu jest dysponowanie minimum jedną osobą zdolną do wykonania zamówienia, spełniającą niżej wymienione wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- minimum 12 miesięcy doświadczenia w pracy w publicznych centrach zarządzania kryzysowego na obszarze województwa/powiatu/gminy lub w służbach związanych z bezpieczeństwem publicznym
- znajomość programów i aplikacji niezbędnych do realizacji zakresu czynności: „Serwer SMS”, „Ostrzegator”, programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”
W przypadku, gdy Wykonawca będzie składał ofertę na więcej niż jedną część zamówienia, dla każdej z części zamówienia należy wskazać inną osobę.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Nie
III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp: Nie
III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji: Nie
III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW, SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:
III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP
wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Uwaga:
a) dokument składany jest na potwierdzenie spełniania warunku udziału określonego w sekcji III.1.3) ogłoszenia,
b) w wykazie osób dla wskazanej osoby należy podać:
- liczbę miesięcy doświadczenia w pracy w publicznych centrach zarządzania kryzysowego na obszarze województwa/powiatu/gminy lub w służbach związanych z bezpieczeństwem publicznym oraz nazwę tego podmiotu/podmiotów,
- informację o znajomości programów i aplikacji niezbędnych do realizacji zakresu czynności: „Serwer SMS”, „Ostrzegator”, program do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”
c) wykaz należy sporządzić na druku zgodnie ze wzorem stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 6 do SIWZ - WYKAZ OSÓB,
d) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wyżej wymieniony dokument Wykonawcy składają wspólnie;
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:
III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP
III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
Uwaga:
a) Wykonawca przedmiotowe oświadczenie przekazuje Zamawiającemu w terminie 3 dni od dnia zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych,
b) Wraz ze złożeniem oświadczenia, Wykonawca może złożyć dokumenty bądź informacje, potwierdzające, że powiązania z innym Wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia,
c) Oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 4 do SIWZ.
d) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
2) dokumenty stanowiące dowód, w szczególności zobowiązanie podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia - w przypadku Wykonawcy, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów
Uwaga:
a) dokumenty mają określać w szczególności:
- zakres dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu,
- sposób wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez Wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia publicznego,
- zakres i okres udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia publicznego,
- czy podmiot, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane, których wskazane zdolności dotyczą,
b) zobowiązanie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 5 do SIWZ.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej: brak danych
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Przewidywana minimalna liczba wykonawców:
Maksymalna liczba wykonawców:
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej: brak danych
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów: brak danych
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych: brak danych
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów: brak danych
IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
Kryteria | Znaczenie |
---|---|
cena (brutto): | 60,00 |
doświadczenie osoby pełniącej dyżur: | 40,00 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony): Nie
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji: brak danych
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert: brak danych
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: brak danych
Informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia: brak danych
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak
Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Informacja o przewidywanych zmianach postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której Zamawiający dokona wyboru Wykonawcy w okolicznościach, o których mowa w art. 144 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych:
Zamawiający przewiduje zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której Zamawiający dokona wyboru Wykonawcy:
1) zmiany wynagrodzenia:
1. w przypadku zmiany stawki podatku od towarów i usług:
- zmianie ulegnie kwota wynagrodzenia brutto określona w umowie,
- zmiana wynagrodzenia nastąpi wyłącznie w stosunku do niezrealizowanej w dniu zmiany stawki podatku od towarów i usług części zamówienia,
- do określonego w ofercie wynagrodzenia w odniesieniu do niezrealizowanej części zamówienia zostanie zastosowana obowiązująca na dzień dokonania zmiany stawka podatku od towarów i usług,
- zmiana wynagrodzenia nastąpi o kwotę wynikającą z różnicy między dotychczasową, a nową stawką podatku od towarów i usług.
2. w przypadku zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę:
- jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania przez Wykonawcę przedmiotu umowy, każda ze stron umowy w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie przepisów dokonujących tych zmian, może zwrócić się do drugiej strony o zmianę wynagrodzenia z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność,
- obowiązek wykazania zmiany rzeczywiście ponoszonych kosztów z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność należy do strony, która wystąpi z wnioskiem o zmianę wynagrodzenia, z zastrzeżeniem zapisów ppkt 5.,
- wartość wynagrodzenia ulegnie zmianie o różnicę w kosztach ponoszonych przez Wykonawcę w odniesieniu do niezrealizowanej części zamówienia jedynie w przypadku zmiany wynagrodzenia osób, które bezpośrednio wykonują zamówienie (o kwotę różnicy między kwotą minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej obowiązującej w dniu złożenia oferty, a kwotą minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej wynikającej ze zmienionych przepisów, z uwzględnieniem wszystkich obciążeń publicznoprawnych od kwoty wzrostu minimalnego wynagrodzenia albo wysokości minimalnej stawki godzinowej),
3. w przypadku zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne:
jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania przez Wykonawcę przedmiotu umowy, każda ze stron umowy w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie przepisów dokonujących tych zmian, może zwrócić się do drugiej strony o zmianę wynagrodzenia z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność,
obowiązek wykazania zmiany rzeczywiście ponoszonych kosztów z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność należy do strony, która wystąpi z wnioskiem o zmianę wynagrodzenia, z zastrzeżeniem zapisów ppkt 5.,
wartość wynagrodzenia ulegnie zmianie o różnicę w kosztach ponoszonych przez Wykonawcę w odniesieniu do niezrealizowanej części zamówienia jedynie o różnicę między kosztami ponoszonymi przez Wykonawcę z tytułu podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne dotychczas i po zmianie przepisów,
4. w przypadku zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych:
jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania przez Wykonawcę przedmiotu umowy, każda ze stron umowy w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie przepisów dokonujących tych zmian, może zwrócić się do drugiej strony o zmianę wynagrodzenia z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność,
obowiązek wykazania zmiany rzeczywiście ponoszonych kosztów z uwagi na wyżej wymienioną okoliczność należy do strony, która wystąpi z wnioskiem o zmianę wynagrodzenia, z zastrzeżeniem zapisów ppkt 5.,
wartość wynagrodzenia ulegnie zmianie o różnicę w kosztach ponoszonych przez Wykonawcę w odniesieniu do niezrealizowanej części zamówienia jedynie o różnicę między kosztami ponoszonymi przez Wykonawcę z tytułu gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych dotychczas i po zmianie,
5. W celu dokonania zmian umowy, o których mowa powyżej w poz. 1) ppkt 2., 3. i 4. Wykonawca zobowiązany jest wystąpić do Zamawiającego z pisemnym wnioskiem o zmianę wynagrodzenia, przedkładając odpowiednie kalkulacje i dokumenty, w tym m.in. kopie umów o osobami, które bezpośrednio wykonują zamówienie, dokumenty/deklaracje ZUS:
- potwierdzające zasadność i bezpośredni wpływ zaistniałych zmian na koszty wykonania zamówienia,
- określające stopień, w jakim zmiana, o której mowa powyżej w poz. 1) ppkt 2., 3. i 4. wpłynie na wysokość wynagrodzenia.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):
Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym:
IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 07.01.2021, godzina: 09:30
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: PL
IV.6.3) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie
IV.6.5) Informacje dodatkowe:
ZAŁĄCZNIKI
Nazwa: Pełnienie dyżuru w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. przez jedną osobę.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia:
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
Przedmiot główny:
CPV: 79.43.00.00-7
Nazewnictwo wg CPV: Usługi zarządzania kryzysowego
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Główne miejsce świadczenia usługi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu, ul. Orzeszkowej 2, 82-300 Elbląg.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Zakres zamówienia obejmuje pełnienie dyżuru przez jedną osobę w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu, w tym:
- Pełnienie dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu w systemie pracy określonym w grafiku dyżurów.
- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, radiotelefonicznych i drogą elektroniczną oraz przekazywanie ich do właściwych instytucji, służb i osób,
- Przekazywanie zgłoszeń i informacji dotyczących zakresu zadań Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego do pracowników merytorycznych.
- Wykonanie i aktualizacja procedur działania służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, stosowanie procedur w czasie pracy.
- Utrzymanie łączności radiowej, telefonicznej i elektronicznej ze służbami, instytucjami, centrami kryzysowymi gmin oraz województwa. Sprawdzanie łączności radiowej oraz prowadzenie wykazu sprawdzania łączności.
- Przygotowywanie oraz dystrybucja raportów w Centralnej Aplikacji Raportującej ze zdarzeń na terenie miasta Elbląg.
- Uruchamianie w niezbędnym zakresie procedur ratowniczych i zabezpieczających do czasu przyjęcia realizacji przez upoważnione osoby lub instytucje.
- Ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
- Prowadzenie dokumentacji stanowiska służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Meldunku Prezydenta Miasta.
- Prowadzenie obserwacji (dozór) zobrazowanej wizji z kamer systemu monitoringu wizyjnego miasta na stanowisku pomocniczym operatora, współpraca z operatorem w zakresie ujawnianych nieprawidłowości,
- Wykorzystanie oprogramowania prognozowania powodzi do monitoringu zagrożenia powodziowego mogącego wystąpić na terenie miasta Elbląg.
- Obsługa, przygotowanie i dystrybuowanie komunikatów aplikacji „Serwer SMS” i „Ostrzegator" oraz programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”.
Czynności będą realizowane okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. (36 miesięcy) zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Faktyczna liczba realizowanych godzin w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. w każdym miesiącu będzie wynikała z miesięcznych harmonogramów dyżurów, opracowanych przez Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym na każdy rozpoczęty miesiąc. Liczba zrealizowanych godzin będzie zależna od:
- liczby dni kalendarzowych w danym miesiącu,
- sytuacji nadzwyczajnych, których przyczyna nie leży po stronie Zamawiającego (niezdolność do wykonywania czynności spowodowana chorobą). W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, Wykonawca powinien wskazać osobę spełniającą nie gorsze warunki udziału, o których mowa w przedmiotowym postępowaniu – za zgodą Zamawiającego;
- możliwości przerwy trwającej w każdym roku kalendarzowym nie dłużej niż 14 dni w świadczeniu czynności na rzecz Zamawiającego.
Przyjmuje się, że średniomiesięcznie osoba zrealizuje 180 godzin w każdym miesiącu.
Pełnienie dyżuru odbywać się będzie na podstawie miesięcznych harmonogramów zatwierdzanych przez przedstawiciela Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym.
3. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tajemnicy państwowej i służbowej oraz ochrony danych osobowych.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
6. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w usługi. Wykonawca zobowiązany będzie zawiadamiać Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazywać informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług.
7. Zamawiający informuje, że jeżeli powierzenie wykonania części zamówienia na usługi podwykonawcy nastąpi w trakcie jego realizacji, wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, o którym mowa w art. 25a ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia wobec tego podwykonawcy.
Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany będzie zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
Zamawiający informuje, że powyższe zasady nie będą miały zastosowania wobec dalszych podwykonawców.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79430000-7
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 29.02.2024
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
---|---|
cena (brutto): | 60,00 |
doświadczenie osoby pełniącej dyżur: | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:
dot. pkt 4):
CZAS TRWANIA LUB TERMIN WYKONANIA
data rozpoczęcia: 01 marca 2021 r.
data zakończenia: 29 lutego 2024 r.
Nazwa: Pełnienie dyżuru w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. przez jedną osobę.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia:
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
Przedmiot główny:
CPV: 79.43.00.00-7
Nazewnictwo wg CPV: Usługi zarządzania kryzysowego
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Główne miejsce świadczenia usługi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu, ul. Orzeszkowej 2, 82-300 Elbląg.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Zakres zamówienia obejmuje pełnienie dyżuru przez jedną osobę w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu, w tym:
- Pełnienie dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu w systemie pracy określonym w grafiku dyżurów.
- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, radiotelefonicznych i drogą elektroniczną oraz przekazywanie ich do właściwych instytucji, służb i osób,
- Przekazywanie zgłoszeń i informacji dotyczących zakresu zadań Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego do pracowników merytorycznych.
- Wykonanie i aktualizacja procedur działania służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, stosowanie procedur w czasie pracy.
- Utrzymanie łączności radiowej, telefonicznej i elektronicznej ze służbami, instytucjami, centrami kryzysowymi gmin oraz województwa. Sprawdzanie łączności radiowej oraz prowadzenie wykazu sprawdzania łączności.
- Przygotowywanie oraz dystrybucja raportów w Centralnej Aplikacji Raportującej ze zdarzeń na terenie miasta Elbląg.
- Uruchamianie w niezbędnym zakresie procedur ratowniczych i zabezpieczających do czasu przyjęcia realizacji przez upoważnione osoby lub instytucje.
- Ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
- Prowadzenie dokumentacji stanowiska służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Meldunku Prezydenta Miasta.
- Prowadzenie obserwacji (dozór) zobrazowanej wizji z kamer systemu monitoringu wizyjnego miasta na stanowisku pomocniczym operatora, współpraca z operatorem w zakresie ujawnianych nieprawidłowości,
- Wykorzystanie oprogramowania prognozowania powodzi do monitoringu zagrożenia powodziowego mogącego wystąpić na terenie miasta Elbląg.
- Obsługa, przygotowanie i dystrybuowanie komunikatów aplikacji „Serwer SMS” i „Ostrzegator" oraz programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”.
Czynności będą realizowane okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. (36 miesięcy) zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Faktyczna liczba realizowanych godzin w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. w każdym miesiącu będzie wynikała z miesięcznych harmonogramów dyżurów, opracowanych przez Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym na każdy rozpoczęty miesiąc. Liczba zrealizowanych godzin będzie zależna od:
- liczby dni kalendarzowych w danym miesiącu,
- sytuacji nadzwyczajnych, których przyczyna nie leży po stronie Zamawiającego (niezdolność do wykonywania czynności spowodowana chorobą). W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, Wykonawca powinien wskazać osobę spełniającą nie gorsze warunki udziału, o których mowa w przedmiotowym postępowaniu – za zgodą Zamawiającego;
- możliwości przerwy trwającej w każdym roku kalendarzowym nie dłużej niż 14 dni w świadczeniu czynności na rzecz Zamawiającego.
Przyjmuje się, że średniomiesięcznie osoba zrealizuje 180 godzin w każdym miesiącu.
Pełnienie dyżuru odbywać się będzie na podstawie miesięcznych harmonogramów zatwierdzanych przez przedstawiciela Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym.
3. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tajemnicy państwowej i służbowej oraz ochrony danych osobowych.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
6. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w usługi. Wykonawca zobowiązany będzie zawiadamiać Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazywać informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług.
7. Zamawiający informuje, że jeżeli powierzenie wykonania części zamówienia na usługi podwykonawcy nastąpi w trakcie jego realizacji, wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, o którym mowa w art. 25a ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia wobec tego podwykonawcy.
Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany będzie zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
Zamawiający informuje, że powyższe zasady nie będą miały zastosowania wobec dalszych podwykonawców.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79430000-7
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 29.02.2024
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
---|---|
doświadczenie osoby pełniącej dyżur: | 40,00 |
cena (brutto): | 60,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:
dot. pkt 4):
CZAS TRWANIA LUB TERMIN WYKONANIA
data rozpoczęcia: 01 marca 2021 r.
data zakończenia: 29 lutego 2024 r.
Nazwa: Pełnienie dyżuru w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. przez jedną osobę.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia:
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
Przedmiot główny:
CPV: 79.43.00.00-7
Nazewnictwo wg CPV: Usługi zarządzania kryzysowego
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Główne miejsce świadczenia usługi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu, ul. Orzeszkowej 2, 82-300 Elbląg.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Zakres zamówienia obejmuje pełnienie dyżuru przez jedną osobę w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu, w tym:
- Pełnienie dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu w systemie pracy określonym w grafiku dyżurów.
- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, radiotelefonicznych i drogą elektroniczną oraz przekazywanie ich do właściwych instytucji, służb i osób,
- Przekazywanie zgłoszeń i informacji dotyczących zakresu zadań Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego do pracowników merytorycznych.
- Wykonanie i aktualizacja procedur działania służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, stosowanie procedur w czasie pracy.
- Utrzymanie łączności radiowej, telefonicznej i elektronicznej ze służbami, instytucjami, centrami kryzysowymi gmin oraz województwa. Sprawdzanie łączności radiowej oraz prowadzenie wykazu sprawdzania łączności.
- Przygotowywanie oraz dystrybucja raportów w Centralnej Aplikacji Raportującej ze zdarzeń na terenie miasta Elbląg.
- Uruchamianie w niezbędnym zakresie procedur ratowniczych i zabezpieczających do czasu przyjęcia realizacji przez upoważnione osoby lub instytucje.
- Ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
- Prowadzenie dokumentacji stanowiska służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Meldunku Prezydenta Miasta.
- Prowadzenie obserwacji (dozór) zobrazowanej wizji z kamer systemu monitoringu wizyjnego miasta na stanowisku pomocniczym operatora, współpraca z operatorem w zakresie ujawnianych nieprawidłowości,
- Wykorzystanie oprogramowania prognozowania powodzi do monitoringu zagrożenia powodziowego mogącego wystąpić na terenie miasta Elbląg.
- Obsługa, przygotowanie i dystrybuowanie komunikatów aplikacji „Serwer SMS” i „Ostrzegator" oraz programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”.
Czynności będą realizowane okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. (36 miesięcy) zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Faktyczna liczba realizowanych godzin w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. w każdym miesiącu będzie wynikała z miesięcznych harmonogramów dyżurów, opracowanych przez Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym na każdy rozpoczęty miesiąc. Liczba zrealizowanych godzin będzie zależna od:
- liczby dni kalendarzowych w danym miesiącu,
- sytuacji nadzwyczajnych, których przyczyna nie leży po stronie Zamawiającego (niezdolność do wykonywania czynności spowodowana chorobą). W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, Wykonawca powinien wskazać osobę spełniającą nie gorsze warunki udziału, o których mowa w przedmiotowym postępowaniu – za zgodą Zamawiającego;
- możliwości przerwy trwającej w każdym roku kalendarzowym nie dłużej niż 14 dni w świadczeniu czynności na rzecz Zamawiającego.
Przyjmuje się, że średniomiesięcznie osoba zrealizuje 180 godzin w każdym miesiącu.
Pełnienie dyżuru odbywać się będzie na podstawie miesięcznych harmonogramów zatwierdzanych przez przedstawiciela Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym.
3. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tajemnicy państwowej i służbowej oraz ochrony danych osobowych.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
6. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w usługi. Wykonawca zobowiązany będzie zawiadamiać Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazywać informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług.
7. Zamawiający informuje, że jeżeli powierzenie wykonania części zamówienia na usługi podwykonawcy nastąpi w trakcie jego realizacji, wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, o którym mowa w art. 25a ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia wobec tego podwykonawcy.
Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany będzie zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
Zamawiający informuje, że powyższe zasady nie będą miały zastosowania wobec dalszych podwykonawców.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79430000-7
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 29.02.2024
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
---|---|
cena (brutto): | 60,00 |
doświadczenie osoby pełniącej dyżur: | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:
dot. pkt 4):
CZAS TRWANIA LUB TERMIN WYKONANIA
data rozpoczęcia: 01 marca 2021 r.
data zakończenia: 29 lutego 2024 r.
Nazwa: Pełnienie dyżuru w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. przez jedną osobę.
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia:
Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu
Przedmiot główny:
CPV: 79.43.00.00-7
Nazewnictwo wg CPV: Usługi zarządzania kryzysowego
Przedmiotem zamówienia jest realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Główne miejsce świadczenia usługi: Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu, ul. Orzeszkowej 2, 82-300 Elbląg.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Zakres zamówienia obejmuje pełnienie dyżuru przez jedną osobę w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu, w tym:
- Pełnienie dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu w systemie pracy określonym w grafiku dyżurów.
- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, radiotelefonicznych i drogą elektroniczną oraz przekazywanie ich do właściwych instytucji, służb i osób,
- Przekazywanie zgłoszeń i informacji dotyczących zakresu zadań Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego do pracowników merytorycznych.
- Wykonanie i aktualizacja procedur działania służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, stosowanie procedur w czasie pracy.
- Utrzymanie łączności radiowej, telefonicznej i elektronicznej ze służbami, instytucjami, centrami kryzysowymi gmin oraz województwa. Sprawdzanie łączności radiowej oraz prowadzenie wykazu sprawdzania łączności.
- Przygotowywanie oraz dystrybucja raportów w Centralnej Aplikacji Raportującej ze zdarzeń na terenie miasta Elbląg.
- Uruchamianie w niezbędnym zakresie procedur ratowniczych i zabezpieczających do czasu przyjęcia realizacji przez upoważnione osoby lub instytucje.
- Ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Elblągu.
- Prowadzenie dokumentacji stanowiska służby dyżurnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Meldunku Prezydenta Miasta.
- Prowadzenie obserwacji (dozór) zobrazowanej wizji z kamer systemu monitoringu wizyjnego miasta na stanowisku pomocniczym operatora, współpraca z operatorem w zakresie ujawnianych nieprawidłowości,
- Wykorzystanie oprogramowania prognozowania powodzi do monitoringu zagrożenia powodziowego mogącego wystąpić na terenie miasta Elbląg.
- Obsługa, przygotowanie i dystrybuowanie komunikatów aplikacji „Serwer SMS” i „Ostrzegator" oraz programu do prognozowania zagrożeń powodziowych „Mike”.
Czynności będą realizowane okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. Usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W każdym roku kalendarzowym zakłada się, że osoba zrealizuje w ciągu 12 miesięcy 2160 godzin. Łącznie w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. (36 miesięcy) zakłada się, że zrealizuje 6480 godzin.
Faktyczna liczba realizowanych godzin w okresie 01.03.2021 r. - 29.02.2024 r. w każdym miesiącu będzie wynikała z miesięcznych harmonogramów dyżurów, opracowanych przez Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym na każdy rozpoczęty miesiąc. Liczba zrealizowanych godzin będzie zależna od:
- liczby dni kalendarzowych w danym miesiącu,
- sytuacji nadzwyczajnych, których przyczyna nie leży po stronie Zamawiającego (niezdolność do wykonywania czynności spowodowana chorobą). W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, Wykonawca powinien wskazać osobę spełniającą nie gorsze warunki udziału, o których mowa w przedmiotowym postępowaniu – za zgodą Zamawiającego;
- możliwości przerwy trwającej w każdym roku kalendarzowym nie dłużej niż 14 dni w świadczeniu czynności na rzecz Zamawiającego.
Przyjmuje się, że średniomiesięcznie osoba zrealizuje 180 godzin w każdym miesiącu.
Pełnienie dyżuru odbywać się będzie na podstawie miesięcznych harmonogramów zatwierdzanych przez przedstawiciela Zamawiającego, po uzgodnieniu z osobą pełniącą dyżur zwaną dyżurnym.
3. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tajemnicy państwowej i służbowej oraz ochrony danych osobowych.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
5. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
6. Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia Wykonawca, o ile są już znane, podał nazwy albo imiona i nazwiska oraz dane kontaktowe podwykonawców i osób do kontaktu z nimi, zaangażowanych w usługi. Wykonawca zobowiązany będzie zawiadamiać Zamawiającego o wszelkich zmianach danych, o których mowa w zdaniu pierwszym, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazywać informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację usług.
7. Zamawiający informuje, że jeżeli powierzenie wykonania części zamówienia na usługi podwykonawcy nastąpi w trakcie jego realizacji, wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, o którym mowa w art. 25a ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia wobec tego podwykonawcy.
Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że wobec danego podwykonawcy zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca obowiązany będzie zastąpić tego podwykonawcę lub zrezygnować z powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
Zamawiający informuje, że powyższe zasady nie będą miały zastosowania wobec dalszych podwykonawców.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79430000-7
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 0,00
4) Czas trwania lub termin wykonania:
data zakończenia: 29.02.2024
5) Kryteria oceny ofert:
Kryteria | Znaczenie |
---|---|
doświadczenie osoby pełniącej dyżur: | 40,00 |
cena (brutto): | 60,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:
dot. pkt 4):
CZAS TRWANIA LUB TERMIN WYKONANIA
data rozpoczęcia: 01 marca 2021 r.
data zakończenia: 29 lutego 2024 r.
INNE PRZETARGI Z ELBLĄGA
- ZP/34/2024 BUDOWA SYSTEMU PŁATNEGO PARKOWANIA W SZPITALU MIEJSKIM ŚW. JANA PAWŁA II W ELBLĄGU
- Ochrona fizyczna osób i mienia wraz z monitoringiem w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu
- Remont pomieszczeń Domu Studenta Nr 2 Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu przy ul. Wspólnej 11.
- Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Elbląskiego na lata 2025-2026
- USŁUGA NAPRAWY SPRZĘTU GASTRONOMICZNO-CHŁODNICZEGO I POLOWEGO ORAZ PODŁĄCZEŃ DO EKSPLOATACJI SPRZĘTU ŻYWNOŚCIOWEGO, A TAKŻE PRZEGLĄDÓW KWARTALNYCH SPRZĘTU ŻYWNOŚCIOWEGO W 2025 R.
- Dostawa oprogramowania biurowego dla Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
więcej: przetargi w Elblągu »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.