eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi LegionowoDostawa sprzętu teleinformatycznego i projektorów multimedialnych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.



Ogłoszenie z dnia 2024-12-20


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu teleinformatycznego i projektorów multimedialnych
do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011968687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zegrzyńska 121

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (47) 725 52 57

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@csp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/csp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła Policji

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


szkolenie policji

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu teleinformatycznego i projektorów multimedialnych
do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a425518-020a-4797-a486-98d7ccef2b88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223014/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.29 Dostawa sprzętu teleinformatycznego i projektorów multimedialnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617246

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 72/24/WŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 382625,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w części I były monitory komputerowe 27".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący
załącznik nr 4 do SWZ.
3. Zamawiający wymagał, aby oferowany asortyment:
a) był fabrycznie nowy, bez śladów uszkodzenia, pełnowartościowy;
b) posiadał parametry techniczno - funkcjonalne nie gorsze niż wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Opis przedmiotu
zamówienia (odpowiednio do części);
c) był oznakowany znakiem CE;
d) był wolny od wad prawnych i technicznych uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem;
e) w żadnym stopniu nie naruszał praw patentowych ani innych praw własności intelektualnej osób trzecich;
f) był umieszczony w oryginalnym opakowaniu producenta zabezpieczającym
je przed uszkodzeniami mechanicznymi;
g) był nowy, wyprodukowany w roku bieżącym dla dostawy;
h) pochodził z legalnego kanału dystrybucyjnego na teren RP.
4. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca dostarczył w dniu dostawy do każdego asortymentu dokumentację sporządzoną w języku polskim, zawierającą:
a) kartę gwarancyjną zawierającą numery seryjne asortymentu, termin i warunki ważności gwarancji, adresy e-mail, numery faksów, na które można dokonywać zgłoszenia naprawy oraz numery telefonów, pod którymi będzie można uzyskiwać wszelkie informacje dotyczące naprawy;
5. Wykonawca zobowiązał się dostarczyć do każdego przedmiotu zamówienia instrukcję obsługi w języku polskim.
6. Wykonawca musiał posiadać status autoryzowanego partnera producenta oferowanego przedmiotu zamówienia na terenie Polski potwierdzony pisemnie przez producenta.
7. W przypadku, gdy Wykonawca nie będzie mógł wywiązać się z obowiązków gwarancyjnych przejęcie serwisu nastąpi przez producenta. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany był złożyć oświadczenie potwierdzające, że serwis będzie
realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta.
8. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
9. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
10. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byliby już znani (załącznik nr 6 do SWZ).
11. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
12. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu przyznane.
13. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie mogła przekroczyć posiadanych środków finansowych.
14. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy jednorazowo,
nie później niż do dnia 23 grudnia 2024 r.
15. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego w dni robocze w godzinach od 8:00
do 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z Koordynatorem ze strony Zamawiającego.
16. Wykonawca powiadomi koordynatora ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą.
17. Miejsce wykonania zamówienia: siedziba Zamawiającego – Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.) Wartość części: 70655,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w części II były:
Zamówienie podstawowe:
a) komputery PC typ I – 25 kompletów;
b) komputery PC typ II – 40 kompletów;
Zamówienie w ramach prawa opcji:
a) komputery PC typ II – max 10 kompletów
2. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy. Prawo opcji mogło zostać zastosowane wyłącznie po zrealizowaniu 100% wartości zamówienia podstawowego, w przypadku posiadania środków finansowych oraz potrzeby zamówienia większej ilości sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w stosunku do przewidzianego w zakresie podstawowym. Wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji była uzależniona od posiadanych środków finansowych.
3. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie, z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzegł, iż część zamówienia określona jako prawo opcji
była uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji mogła, ale nie musiała nastąpić, w zależności od możliwości finansowych Zamawiającego.
Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie mogło powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
5. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpiłoby na zasadach ujętych w zawartej umowie.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
7. Zamawiający wymagał, aby oferowany asortyment:
a) był fabrycznie nowy, bez śladów uszkodzenia, pełnowartościowy;
b) posiadał parametry techniczno - funkcjonalne nie gorsze niż wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części);
c) był oznakowany znakiem CE;
d) był wolny od wad prawnych i technicznych uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem;
e) w żadnym stopniu nie naruszał praw patentowych ani innych praw własności intelektualnej osób trzecich;
f) był umieszczony w oryginalnym opakowaniu producenta zabezpieczającym
je przed uszkodzeniami mechanicznymi;
g) był nowy, wyprodukowany w roku bieżącym dla dostawy;
h) pochodził z legalnego kanału dystrybucyjnego na teren RP.
8. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca dostarczył w dniu dostawy do każdego asortymentu dokumentację sporządzoną w języku polskim, zawierającą:
a) kartę gwarancyjną zawierającą numery seryjne asortymentu, termin i warunki ważności gwarancji, adresy e-mail, numery faksów, na które można dokonywać zgłoszenia naprawy oraz numery telefonów, pod którymi będzie można uzyskiwać wszelkie informacje dotyczące naprawy;
b) licencję na oprogramowanie, nośnik (CD lub DVD lub klucz USB) z zainstalowanym systemem operacyjnym, dokumentację do zainstalowanego systemu operacyjnego oraz klucz aktywacyjny do systemu. Zamawiający wymagał, żeby licencja, o której mowa w zdaniu poprzednim, była pełna, niewyłączna, nieograniczona w czasie, wolna od roszczeń osób
trzecich oraz bez możliwości jej wypowiedzenia, nie mogła naruszać praw własności intelektualnej osób trzecich, w tym praw autorskich, patentów, ani praw do baz danych.
9. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca był podmiotem uprawnionym do dostawy oferowanego w ukompletowaniu oprogramowania. Dostarczone oprogramowanie musiało być wolne od wad prawnych i fizycznych oraz zgodne z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno - eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie RP. Wszelkie oprogramowanie miało być zainstalowane i uruchomione na dostarczonym asortymencie.
10. Oprogramowanie systemowe lub dysk odzyskiwania systemu, sterowniki do komputera, miały być dostarczone przez Wykonawcę na osobnych oryginalnych nośnikach producenta sprzętu, pochodzących z legalnego źródła, nowe nieużywane (jeśli producent dołącza takie nośniki) – dotyczyło części II postępowania dla komputerów PC.
11. Wykonawca zobowiązał się dostarczyć do każdego przedmiotu zamówienia instrukcję obsługi w języku polskim.
12. Wykonawca musiał posiadać status autoryzowanego partnera producenta oferowanego przedmiotu zamówienia na terenie polski potwierdzony pisemnie przez producenta.
13. W przypadku, gdyby Wykonawca nie mógł wywiązać się z obowiązków gwarancyjnych przejęcie serwisu nastąpi przez producenta. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany był złożyć oświadczenie potwierdzające, że serwis będzie
realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta.
14. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
15. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
16. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzyłby Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byliby już znani (załącznik nr 6 do SWZ).
17. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
18. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu
przyznane.19. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie mogła przekroczyć posiadanych środków finansowych.
20. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy jednorazowo,
nie później niż do dnia 23 grudnia 2024 r.
21. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z Koordynatorem ze strony Zamawiającego.
22. Wykonawca powiadomi koordynatora ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą.
23. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w ramach prawa opcji zostanie zrealizowana najpóźniej do dnia 23 grudnia 2024 r.
24. Miejsce wykonania zamówienia: siedziba Zamawiającego – Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze

4.5.5.) Wartość części: 202730,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w części III były:
Zamówienie podstawowe:
a) drukarka monochromatyczna A4 sieciowa – 10 kompletów;
b) drukarka monochromatyczna A4 z podłączeniem wyłącznie lokalnym (po USB) – 15 kompletów;
c) urządzenie wielofunkcyjne laserowe A4 kolor – 4 komplety;
d) urządzenie wielofunkcyjne laserowe A3 kolor – 2 komplety;
Zamówienie w ramach prawa opcji:
a) drukarka monochromatyczna A4 sieciowa – max 5 kompletów;
b) urządzenie wielofunkcyjne laserowe A4 kolor – max 5 kompletów;
2. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy. Prawo opcji mogło zostać zastosowane wyłącznie po zrealizowaniu 100% wartości zamówienia podstawowego, w przypadku posiadania środków finansowych oraz potrzeby zamówienia większej ilości sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w stosunku do przewidzianego w zakresie podstawowym. Wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji była uzależniona od posiadanych środków finansowych.
3. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie, z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzegł, iż część zamówienia określona jako prawo opcji
była uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji mogła, ale nie musiała nastąpić, w zależności od możliwości finansowych Zamawiającego.
Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie mogło powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
5. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
7. Zamawiający wymagał, aby oferowany asortyment:
a) był fabrycznie nowy, bez śladów uszkodzenia, pełnowartościowy;
b) posiadał parametry techniczno - funkcjonalne nie gorsze niż wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części);
c) był oznakowany znakiem CE;
d) był wolny od wad prawnych i technicznych uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem;
e) w żadnym stopniu nie naruszał praw patentowych ani innych praw własności intelektualnej osób trzecich;
f) był umieszczony w oryginalnym opakowaniu producenta zabezpieczającym
je przed uszkodzeniami mechanicznymi;
g) był nowy, wyprodukowany w roku bieżącym dla dostawy;
h) pochodził z legalnego kanału dystrybucyjnego na teren RP.
8. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca dostarczył w dniu dostawy do każdego asortymentu dokumentację sporządzoną w języku polskim, zawierającą:
a) kartę gwarancyjną zawierającą numery seryjne asortymentu, termin i warunki ważności gwarancji, adresy e-mail, numery faksów, na które można dokonywać zgłoszenia naprawy oraz numery telefonów, pod którymi będzie można uzyskiwać wszelkie informacje dotyczące naprawy;
b) licencję na oprogramowanie, nośnik (CD lub DVD lub klucz USB) z zainstalowanym systemem operacyjnym, dokumentację do zainstalowanego systemu operacyjnego oraz klucz aktywacyjny do systemu. Zamawiający wymagał, żeby licencja, o której mowa w zdaniu poprzednim, była pełna, niewyłączna, nieograniczona w czasie, wolna od roszczeń osób
trzecich oraz bez możliwości jej wypowiedzenia, nie mogła naruszać praw własności intelektualnej osób trzecich, w tym praw autorskich, patentów, ani praw do baz danych.
9. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca był podmiotem uprawnionym do dostawy oferowanego w ukompletowaniu oprogramowania. Dostarczone oprogramowanie musiało być wolne od wad prawnych i fizycznych oraz zgodne z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno - eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie RP. Wszelkie oprogramowanie musiało być zainstalowane i uruchomione na dostarczonym asortymencie.
10. Wykonawca zobowiązał się dostarczyć do każdego przedmiotu zamówienia instrukcję obsługi w języku polskim.
11. Wykonawca musiał posiadać status autoryzowanego partnera producenta oferowanego przedmiotu zamówienia na terenie polski potwierdzony pisemnie przez producenta.
12. W przypadku, gdyby Wykonawca nie mógł wywiązać się z obowiązków gwarancyjnych przejęcie serwisu nastąpi przez producenta. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany był złożyć oświadczenie potwierdzające, że serwis będzie
realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta.
13. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
14. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
15. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzyłby Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byliby już znani (załącznik nr 6 do SWZ).
16. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
17. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu
przyznane.
18. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie mogła przekroczyć posiadanych środków finansowych.
19. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy jednorazowo,
nie później niż do dnia 23 grudnia 2024 r.
20. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego w dni robocze w godzinach od 8:00
do 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z Koordynatorem ze strony Zamawiającego.
21. Wykonawca powiadomi koordynatora ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą.
22. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w ramach prawa opcji zostanie zrealizowana najpóźniej do dnia 23 grudnia 2024 r.
23. Miejsce wykonania zamówienia: siedziba Zamawiającego – Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 81378,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w części IV były:
Zamówienie podstawowe:
a) projektor multimedialny wraz z uchwytem – 1 komplet;
b) projektor multimedialny z pokrowcem do przenoszenia – 2 komplety;
Zamówienie w ramach prawa opcji:
a) projektor multimedialny wraz z uchwytem – max 1 komplet.
2. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy. Prawo opcji mogło zostać zastosowane wyłącznie po zrealizowaniu 100% wartości zamówienia podstawowego, w przypadku posiadania środków finansowych oraz potrzeby zamówienia większej ilości sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w stosunku do przewidzianego w zakresie podstawowym. Wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji była uzależniona od posiadanych środków finansowych.
3. Zamawiający przewidział możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie,
z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzegł, iż część zamówienia określona jako prawo opcji
była uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji mogła, ale nie musiała nastąpić, w zależności od możliwości finansowych Zamawiającego.
Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie mogło powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
5. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
7. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment:
a) był fabrycznie nowy, bez śladów uszkodzenia, pełnowartościowy;
b) posiadał parametry techniczno - funkcjonalne nie gorsze niż wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części);
c) był oznakowany znakiem CE;
d) był wolny od wad prawnych i technicznych uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem;
e) w żadnym stopniu nie naruszał praw patentowych ani innych praw własności intelektualnej osób trzecich;
f) był umieszczony w oryginalnym opakowaniu producenta zabezpieczającym
je przed uszkodzeniami mechanicznymi;
g) był nowy, wyprodukowany w roku bieżącym dla dostawy;
h) pochodził z legalnego kanału dystrybucyjnego na teren RP.
8. Zamawiający wymagał, żeby Wykonawca dostarczył w dniu dostawy do każdego asortymentu dokumentację sporządzoną w języku polskim, zawierającą:
a) kartę gwarancyjną zawierającą numery seryjne asortymentu, termin i warunki ważności gwarancji, adresy e-mail, numery faksów, na które można dokonywać zgłoszenia naprawy oraz numery telefonów, pod którymi będzie można uzyskiwać wszelkie informacje dotyczące naprawy;
9. Wykonawca zobowiązał się dostarczyć do każdego przedmiotu zamówienia instrukcję obsługi w języku polskim. Wykonawca musiał posiadać status autoryzowanego partnera producenta oferowanego przedmiotu zamówienia na terenie Polski potwierdzony pisemnie przez producenta.
10. W przypadku, gdyby Wykonawca nie mógł wywiązać się z obowiązków gwarancyjnych przejęcie serwisu nastąpi przez producenta. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany był złożyć oświadczenie potwierdzające, że serwis będzie
realizowany przez producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta.
11. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
12. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
13. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzyłby Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli byliby już znani (załącznik nr 6 do SWZ).
14. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
15. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostałyby mu
przyznane.
16. Zamawiający zastrzegł, że całkowita wartość zamówienia nie mogła przekroczyć posiadanych środków finansowych.
17. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy jednorazowo,
nie później niż do dnia 23 grudnia 2024 r.
18. Przedmiot zamówienia w ramach zamówienia podstawowego zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego w dni robocze w godzinach od 8:00
do 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z Koordynatorem ze strony Zamawiającego.
19. Wykonawca powiadomi koordynatora ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą.
20. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, dostawa sprzętu teleinformatycznego oraz projektorów multimedialnych w ramach prawa opcji zostanie zrealizowana najpóźniej do dnia 23 grudnia 2024 r.
21. Miejsce wykonania zamówienia: siedziba Zamawiającego – Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 27862,17 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101376,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 817888,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101376,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Alltech” S.J. Zdzisław Pająk, Artur Pająk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7740013894

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 33

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-407

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101376,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252137,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327795,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252137,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Alltech” S.J. Zdzisław Pająk, Artur Pająk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7740013894

7.3.3) Ulica: Spółdzielcza 33

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-407

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276831,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99661,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251658,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99661,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Sharp Elektroniks” (Europe) GMBH Sp. z o. o. Oddział w Polsce

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1080000846

7.3.3) Ulica: Poleczki 33

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-822

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115698,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36469,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36469,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Kraftmann” Cezary Czerny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522 273 86 48

7.3.3) Ulica: Łąkowa 3

7.3.4) Miejscowość: Milanówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-822

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49446,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.