To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2011-11-30
Limanowa: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia - Rękodzieło artystyczne dla Uczestników Projektu Mogę pracować - Program aktywizacji społecznej, edukacyjnej i zdrowotnej w miescie Limanowa - II przetarg
Numer ogłoszenia: 405000 - 2011; data zamieszczenia: 30.11.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 379122 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej, ul. Kilińskiego 11, 34-600 Limanowa, woj. małopolskie, tel. 18 3371310, faks 18 3371310.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia - Rękodzieło artystyczne dla Uczestników Projektu Mogę pracować - Program aktywizacji społecznej, edukacyjnej i zdrowotnej w miescie Limanowa - II przetarg.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej w zakresie Rękodzieło artystyczne dla uczestników projektu (Uczestników) Mogę pracować - program aktywizacji społecznej, edukacyjnej i zdrowotnej w mieście Limanowa, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.1.) Program szkolenia obejmować musi następujące zagadnienia: 1. Zajęcia teoretyczne: wprowadzenie w zagadnienia związane z rękodziełem artystycznym, wyjaśnienie podstawowych pojęć, w tym wykład na temat historii, kultury i sztuki ludowej grup etnograficznych zamieszkujących na terenie ziemi limanowskiej z szczególnym nastawieniem na historię rozwoju rzemiosła ludowego na ziemi limanowskiej. Zajęcia w części teoretycznej powinny być oparte na ćwiczeniach i pokazach uzupełnianych wskazówkami teoretycznymi. Wiadomości zdobyte na zajęciach teoretycznych powinny zostać wykorzystane w praktyce przy tworzeniu ozdób itp. na zajęciach praktycznych. 2. Zajęcia praktyczne: wykonawca musi zapewnić sprzęt oraz materiały o odpowiedniej jakości, ilości i standardzie do prawidłowego prowadzenia zajęć zgodnie z programem szkolenia. Zajęcia praktyczne obejmują m.in. takie zagadnienia jak: - tworzenie kartek okolicznościowych i form przestrzennych z elementami florystycznymi z papieru, w tym poznanie i stosowanie techniki wycinanki ludowej i prostych technik graficznych - poznanie i stosowanie różnych technik plastycznych do tworzenia ozdób i galanterii artystycznej, w tym biżuterii z sutaszu, filcu (broszki, korale, bransoletki, kolczyki, breloki itp.) - ozdabianie przedmiotów wykonanych z drewna, tektury, metalu, szkła czy tkanin, np. zdobienie butelki, szkatułki, doniczki.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.50.00.00 - Usługi szkoleniowe .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: tak, projekt/program: Zamówienie finansowane jest w ramach projektu Mogę pracować - program aktywizacji społecznej, edukacyjnej i zdrowotnej w mieście Limanowa - poddziałanie 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 29.11.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
AKADEMIA SZKOLEŃ I KOMPETENCJI
jakie przetargi wygrała firma
AKADEMIA SZKOLEŃ I KOMPETENCJI
- Akademia Szkoleń i Kompetencji, ul. Szwedzka 12/3, 30-324 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 13609,33 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 28780,00
Oferta z najniższą ceną: 28780,00 / Oferta z najwyższą ceną: 28780,00
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z LIMANOWEJ
- Dostawy artykułów medycznych ujęte w 10 zadaniach asortymentowych
- "Budowa kanalizacji w miejscowości Męcina - oś. Bukowiec"
- "Przebudowa obiektu mostowego JNI 35000277 w km 1+284 w ciągu drogi powiatowej nr 1630K Niedźwiedź - Konina w miejscowości Niedźwiedź i Konina wraz z przebudową jezdni i poboczy na dojazdach".
- Budowa gospodarczego obiektu budowlanego przeznaczonego na cele gospodarki leśnej - wieża dla nietoperzy wraz z zimowiskiem na dz. ew. nr 462 obręb Pogorzany
- "Budowa przedszkola w Starej Wsi - Wola"
więcej: przetargi w Limanowej »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie siedmiu dwudniowych szkoleń pn. "Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa osobistego pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych" w 2025 roku.
- Dostawy i usługi związane z realizacją projektu w ramach grantu "Cyberbezpieczny Samorząd"
- Szkolenia dla kadry akademickiej PW: Cz. 1 - Cyberbezpieczeństwo w uczelni, Cz. 2 - Tworzenie materiałów dydaktycznych z wykorzystaniem AI, Cz. 3 - AI jako asystent kadry akademickiej
- Rejestratorka medyczna
- "PROGRES - zmieniamy się dla potrzeb rynku pracy" - szkolenia pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu (EFS+)
- Warsztaty dla uczniów w ramach projektu "Poprawa dostępności architektonicznej i edukacyjno-społecznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu".
więcej: Usługi szkoleniowe »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.