Ogłoszenie z dnia 2024-09-12
Powiązane ogłoszenia:
- 2024/BZP 00440728/01 - Ogłoszenie z dnia 2024-08-01
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Transport sanitarny materiału tkankowego oraz transport sanitarny krwi i jej składników.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272165010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 2
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@clo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.clo.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3126743f-1f3f-4d63-963b-eb5f2824d69f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Transport sanitarny materiału tkankowego oraz transport sanitarny krwi i jej składników.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3126743f-1f3f-4d63-963b-eb5f2824d69f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048591/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Transport sanitarny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CLO/ZP/26/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 150000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 1:Transport sanitarny materiału tkankowego samochodami spełniającymi warunki dla wykonywania transportu biologicznego.
Usługi transportu sanitarnego materiału tkankowego do miejsc wskazanych przez Zamawiającego samochodami spełniającymi warunki transportu biologicznego. Łączna ilość kilometrów do zrealizowania w okresie obowiązywania umowy wynosi 15 000 km. Zakresem usługi transportu objęte są:
1. Wyjazdy Zespołu Transplantacyjnego z siedziby Zamawiającego na pobrania wielonarządowe. Transport zespołu pobraniowego Centrum Leczenia Oparzeń (1-2 osoby) z siedziby Zamawiającego do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oraz powrót z materiałem tkankowym do siedziby Zamawiającego. Zamówienia transportu jak i realizacja transportu mogą odbywać się przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia, w tym dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. Zamawiający dysponuje własną lodówką do przewozu materiału tkankowego.
2. Transport sanitarny materiału tkankowego na sterylizację radiacyjną z siedziby Zamawiającego do Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie. Transport pracowników Centrum Leczenia Oparzeń (1-2 osób) z siedziby Zamawiającego wraz z materiałem tkankowym do Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie, ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa oraz powrót do siedziby Zamawiającego. Wyjazd transportu w godzinach rannych pracy Zamawiającego (7:30-9:00); powrót po zakończonej sterylizacji (godziny wieczorne). Zamawiający dysponuje każdorazowo pojemnikami z suchym lodem do przewozu materiału tkankowego.
3. Transport sanitarny, tj. odbiór na zlecenie Zamawiającego materiału tkankowego wraz z dokumentacją i próbkami krwi z wskazanych przez Zamawiającego Zakładów Medycyny Sądowej lub innych placówek wskazanych przez Zamawiającego, a następnie transport materiału tkankowego, dokumentacji i próbek krwi do siedziby Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo przed wyjazdem do wskazanych przez Zamawiającego Zakładów Medycyny Sądowej lub innych placówek wskazanych przez Zamawiającego, do odbioru pojemnika do przewozu materiału tkankowego z siedziby Zamawiającego a następnie odbioru suchego lodu, w którym transportowany będzie materiał tkankowy z siedziby SIAD Polska ul. Kokotek 66, 41-700 Ruda Śląska, z którym Zamawiający posiada aktualną umowę na dostawę suchego lodu. Zamówienia oraz płatność za suchy lód leży po stronie Zamawiającego. Wykonawca odbiera materiał tkankowy wraz z dokumentacją i próbkami krwi z wskazanego przez Zamawiającego Zakładu Medycyny Sądowej lub innej placówki (znajdujących się w odległości maksymalnie do 150 km od siedziby Zamawiającego) i transportuje go do siedziby Zamawiającego. Wyjazdy jak i powrót transportu w godzinach pracy Zamawiającego (7:30-15:00).
Wymagania jakościowe zamawiającego odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dotyczące sposobu transportu oraz sprzętu, którym będzie świadczona usługa:
1) Usługi transportu sanitarnego wykonywane będą pojazdami, posiadającymi niezbędne wyposażenie oraz odpowiadającymi wszelkim wymaganiom, w tym technicznym i higienicznym, określonym przepisami prawa - zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, oraz odpowiadającymi wszelkim wymaganiom, w tym technicznym i sanitarnym, określonym przepisami prawa polskiego i Unii Europejskiej.
2) Dla transportu ludzkiego materiału biologicznego usługi wykonywane będą przez Wykonawcę pojazdami spełniającymi warunki wymagane zgodnie z ustawą z dnia 1 lipca 2005 r. o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów.
3) Pojazdy używane do realizacji zamówienia muszą być sprawne technicznie, posiadać aktualne badania techniczne i ubezpieczenie OC, NNW.
4) Samochód powinien dysponować dużą pojemnością bagażową - powierzchnia bagażowa powinna pomieścić sprzęt specjalistyczny Zespołu Transplantacyjnego, m.in. skrzynię pobraniową z narzędziami chirurgicznymi (wymiary: 65 cm x 45 cm x 45 cm) i przenośne lodówki (wymiary 45 cm x 45 cm x 35 cm). Dodatkowo powierzchnia bagażowa powinna pomieścić minimum 5 pojemników transportowych o wymiarach 60 cm x 40 cm x 50 cm.
5) Samochód powinien dysponować odpowiednią ilością miejsc siedzących – minimum 2 miejsca siedzące dla pasażerów.
6) Kilometraż korzystania z usługi transportowej liczony jest każdorazowo od wyjazdu z siedziby Zamawiającego do miejsca wskazanego w zleceniu i z powrotem do siedziby Zamawiającego. Obowiązuje stawka ryczałtowa za jeden kilometr.
7) Transport powinien być realizowany najkrótszą trasą lub trasą, która zapewnia najkrótszy czas dojazdu.
8) Wszelkie koszty związane z utrzymaniem środków transportu sanitarnego, ich eksploatacją, kosztami paliwa oraz kosztami osobowymi ponosi Wykonawca w ramach wynagrodzenia ustalonego na podstawie złożonej oferty.
9) Wykonawca zgłasza się do Zamawiającego w ustalonym wcześniej przez Zamawiającego terminie. Zamawiający będzie informował o transporcie sanitarnym materiału tkankowego na sterylizację radiacyjną z siedziby Zamawiającego do Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie oraz transporcie sanitarnym materiału tkankowego wraz z dokumentacją i próbkami krwi z wskazanych przez Zamawiającego Zakładów Medycyny Sądowej lub innych placówek wskazanych przez Zamawiającego do siedziby Zamawiającego w terminie nie krótszym niż 2 dni przed planowanym terminem wyjazdu. W przypadku nagłych wyjazdów na pobrania wielonarządowe czas stawienia się Wykonawcy nie może być dłuższy niż 180 minut od wezwania telefonicznego.
10) Rozpoczęcie procesu realizacji będzie możliwe po dniu 14.09.2024 r. (termin zakończenia obowiązywania umowy dotychczas obowiązującej: 14.09.2024 r.)
11) Realizacja przedmiotu umowy będzie wykonywana na podstawie zgłoszenia telefonicznego, potwierdzonego pisemnym zleceniem na transport podpisanym przez upoważnioną osobę Zamawiającego, po przyjeździe Wykonawcy do Zamawiającego. Wzór zlecenia na transport stanowi załącznik nr 2 do umowy.
12) Zamawiający będzie zlecał usługę transportu sukcesywnie według potrzeby Zamawiającego pod wskazany przez Wykonawcę numer telefonu.
13) Wykonawca ponosi odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi przed uprawnionymi organami kontroli zewnętrznej i Zamawiającym.
14) Wykonawca zobowiązuje się, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, do zapewnienia ochrony danych osobowych i medycznych Zamawiającego.
15) Zamawiający podczas postoju związanego z realizacją usługi sterylizacji radiacyjnej lub pobrania wielonarządowego, dopuszcza stawienie się Wykonawcy najpóźniej do pół godziny od wezwaniu telefonicznego pracownika Centrum Leczenia Oparzeń informującego o gotowości do powrotu.
16) Realizacja przedmiotu umowy następować będzie według rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, a Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu, z zastrzeżeniem, iż co najmniej 50 % wartości zamówienia zostanie zrealizowane.
Zamawiającemu przysługuje prawo nie zrealizowania pozostałych 50% wartości zamówienia bez podawania przyczyny, a Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
Za zgodą Wykonawcy Zamawiający może nie zrealizować więcej niż 50% wartości zamówienia, a Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 90000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 2:Transport sanitarny wykonywany pojazdami specjalistycznego transportu drogowego do przewozu krwi i jej składników (dalej też: pojazdy).
Wymagania jakościowe zamawiającego odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dotyczące sposobu transportu krwi i jej składników oraz sprzętu, którym będzie świadczona usługa:
1) Transport krwi i jej składników odbywać się będzie z RCKiK w Katowicach, ul. Raciborska 15 do Pracowni Serologii w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 1 (Laboratorium Analiz Medycznych ”LABTEST” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z którym Zamawiający ma podpisaną odrębną umowę na prowadzenie całodobowego banku krwi). Usługa obejmuje dostarczenie transportowanej krwi i jej składników bezpośrednio do Pracowni Serologii znajdującej się na piętrze budynku. Usługa obejmuje również transport krwi jako próbek krwi celem wykonania badań konsultacyjnych immunohematologicznych w RCKIK w Katowicach. Wymóg wykonania badań krwi, o które może poprosić RCKIK jest uregulowany odrębnymi przepisami prawa.
2) Krew i jej składniki muszą być transportowane w warunkach odpowiednich dla danego składnika, zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie wymagań dobrej praktyki pobierania krwi i jej składników, badania, preparatyki, przechowywania, wydawania i transportu dla jednostek organizacyjnych publicznej służby krwi (Dziennik Urzędowy Ministra Zdrowia z 2021 r. poz. 28 ze zm.), tj.:
a) koncentrat krwinek czerwonych – należy transportować w temperaturze powyżej 2°C, ale nie przekraczającej 10°C, w zwykłych samochodach, wyposażonych w transportową lodówkę zasilaną elektrycznie albo w kontener
z izolacją wypełniony wkładami chłodzącymi. Składnik nie powinien być transportowany w temperaturze powyżej 6°C, ale nie przekraczającej 10°C dłużej niż 24 godziny. Szacunkowe roczne zapotrzebowanie Zamawiającego na koncentrat krwinek czerwonych wynosi 667 jednostek;
b) koncentrat krwinek płytkowych – co najmniej na 30 min. przed użyciem pojemnik transportowy należy otworzyć i pozostawić w temperaturze pokojowej. Należy transportować w temperaturze od 20°C do 24°C. Transport nie może przekraczać 24 godzin. Szacunkowe roczne zapotrzebowanie Zamawiającego na koncentrat krwinek płytkowych wynosi 7 jednostek;
c) osocze świeże mrożone – należy transportować w stanie zamrożenia w temperaturze zgodnej z temperaturą przechowywania. Jeżeli w przypadku osocza przechowywanego w temperaturze poniżej –25°C nie jest możliwy transport zgodny z temperaturą przechowywania, to transportować składnik w temperaturze poniżej –18°C. Szacunkowe roczne zapotrzebowanie Zamawiającego na osocze świeże mrożone wynosi 34 jednostki.
3) Pojemniki transportowe do transportu krwi i jej składników zgodnie z warunkami opisanymi w pkt 2) zapewnia wykonawca. Pojemniki muszą być odpowiednio oznakowane, utrzymywane w czystości i poddawane regularnym procedurom mycia i dezynfekcji. Czynności dezynfekcyjne muszą być potwierdzone pisemnie. Na każde żądanie zamawiającego wykonawca przedłoży w terminie wskazanym w wezwaniu, nie krótszym niż 3 dni robocze, dokumentację potwierdzającą dokonanie czynności dezynfekcyjnych.
4) Za odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w tym pojemników transportowych, podczas transportu odpowiada wykonawca. Pojemniki transportowe muszą być tak zabezpieczone, aby materiał który jest transportowany nie uległ uszkodzeniu w wyniku transportu.
5) Wykonawca zapewnia całodobową gotowość do realizacji zleceń zamawiającego, ponadto jest zobowiązany
do przyjmowania zgłoszeń i świadczenia usług we wszystkie dni tygodnia, w tym dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy przez 24 godziny na dobę na każde zlecenie Zamawiającego.
6) Usługi transportu krwi i jej składników wykonywane będą pojazdami posiadającymi niezbędne wyposażenie oraz odpowiadającymi wszelkim wymaganiom, określonym przepisami prawa polskiego i Unii Europejskiej, tj. muszą posiadać zezwolenie ministra właściwego do spraw wewnętrznych na uprzywilejowanie w ruchu drogowym zgodnie z art. 53 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 988 ze zm.) (dalej zwana „ustawa Prawo o ruchu drogowym”).
7) Realizacja przedmiotu umowy będzie wykonywana na podstawie zgłoszenia telefonicznego, potwierdzonego
po przyjeździe wykonawcy do Pracowni Serologii (Laboratorium Analiz Medycznych ”LABTEST” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 1 pisemnym zleceniem na transport krwi i jej składników, podpisanym przez pracownika Pracowni Serologii.
Wzór zlecenia na transport krwi i jej składników stanowi załącznik nr 2 do umowy.
8) Zamawiający będzie zlecał usługę transportu sukcesywnie według potrzeby zamawiającego pod wskazany przez wykonawcę numer telefonu.
9) Wymagany czas realizacji od momentu zgłoszenia do dostarczenia transportowanej krwi i jej składników bezpośrednio do Pracowni Serologii w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 1 nie może przekroczyć 60 minut w trybie „na CITO”, chyba że dla konkretnego zlecenia został ustalony termin i godzina przyjazdu pojazdu.
10) Transport krwi i jej składników z RCKiK w Katowicach powinien być realizowany najkrótszą trasą lub trasą, która zapewnia najkrótszy czas dojazdu.
11) Do obowiązku Wykonawcy należy sprawdzenie prawidłowości wypełnienia zlecenia na transport
w zakresie zgodności treści pisemnego zlecenia z telefonicznym wezwaniem, gdyż odebranie źle lub niekompletnie wypełnionego zlecenia skutkować może nie wypłaceniem wynagrodzenia za wykonany transport.
12) Wszelkie koszty związane z utrzymaniem środków transportu sanitarnego, ich eksploatacją, kosztami paliwa oraz kosztami osobowymi ponosi Wykonawca w ramach wynagrodzenia ustalonego na podstawie złożonej oferty.
13) Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca posiadał ważną polisę OC w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem umowy. W sytuacji, gdy w trakcie obowiązywania umowy umowa ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej wygaśnie, Wykonawca będzie zobowiązany zawrzeć nową umowę ubezpieczenia w takim terminie, aby zapewnić ciągłość wykonywania przedmiotowej umowy.
14) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za transportowaną krew i jej składniki.
15) Wykonawca zobowiązuje się do przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
16) Wykonawca ponosi odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi przed uprawnionymi organami kontroli zewnętrznej i zamawiającym.
17) Wykonawca gwarantuje, że usługa będzie realizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi RCKiK, w tym zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie wymagań dobrej praktyki pobierania krwi i jej składników, badania, preparatyki, przechowywania, wydawania i transportu dla jednostek organizacyjnych publicznej służby krwi.
18) Środek transportu sanitarnego przeznaczony do realizacji zamówienia musi spełniać wymogi określone w ustawie Prawo o ruchu drogowym i przepisach wykonawczych.
19) Personel wykonawcy musi posiadać odpowiednie przeszkolenia w zakresie wykonywania świadczeń będących przedmiotem zamówienia.
20) Wykonawca jest zobligowany do monitoringu transportu krwi i jej składników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, tj. zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie wymagań dobrej praktyki pobierania krwi i jej składników, badania, preparatyki, przechowywania, wydawania i transportu dla jednostek organizacyjnych publicznej służby krwi.
21) W bezpośredniej styczności z przewożonym składnikiem krwi trzeba umieścić termometr, a odczytu temperatury dokonywać po 5 minutach od chwili umieszczenia składnika krwi w pojemniku izotermicznym i po zakończeniu transportu. Czujnik termometru powinien być umieszczony pomiędzy dwoma pojemnikami ze składnikiem krwi
i zabezpieczony przed jego wypadnięciem. Każdorazowo sporządzany jest protokół kontroli temperatury transportu.
W tym celu wykorzystywany jest formularz, który wypełniany jest przez jednostkę wydającą krew i jej składniki oraz ich odbiorcę.
22) Ilość wyjazdów w okresie obowiązywania umowy wynosi 300. Szacowana liczba kilometrów na odcinku RCKiK w Katowicach, ul. Raciborska 15 – Pracownia Serologii w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 1 (Laboratorium Analiz Medycznych ”LABTEST” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) albo odwrotnie wynosi: 9 km.
23) Rozpoczęcie procesu realizacji będzie możliwe po dniu 30.11.2024 r. (termin zakończenia obowiązywania umowy dotychczas obowiązującej: 30.11.2024 r.)
24) Realizacja przedmiotu umowy następować będzie według rzeczywistych potrzeb zamawiającego, a wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu, z zastrzeżeniem, iż co najmniej 70% wartości zamówienia zostanie zrealizowane.
Zamawiającemu przysługuje prawo nie zrealizowania pozostałych 30% wartości zamówienia bez podawania przyczyny, a wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
Za zgodą wykonawcy zamawiający może nie zrealizować więcej niż 30% wartości zamówienia, a wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowa "Omega" Agnieszka Ignacyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5730249878
7.3.3) Ulica: Grażyny 6
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-202
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
FIRMA TRANSPORTOWA "OMEGA" Agnieszka Ignacyk
jakie przetargi wygrała firma
FIRMA TRANSPORTOWA "OMEGA" Agnieszka Ignacyk
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-15 do 2025-09-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowa "Omega" Agnieszka Ignacyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5730249878
7.3.3) Ulica: Grażyny 6
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-202
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
FIRMA TRANSPORTOWA "OMEGA" Agnieszka Ignacyk
jakie przetargi wygrała firma
FIRMA TRANSPORTOWA "OMEGA" Agnieszka Ignacyk
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-01 do 2025-12-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
INNE PRZETARGI Z SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH
- Sukcesywna dostawa preparatów do żywienia dojelitowego.
- "Świadczenie usług pogrzebowych dla potrzeb Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich na rok 2025"
- Usługi zbierania, transportu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych w obiektach Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.
- Likwidacja dzikiego wysypiska oraz oczyszczenie terenu będącego własnością Gminy Siemianowice Śląskie przy ul. Chemicznej
- Usługi wykonania jednorazowego przeglądu technicznego systemów zabezpieczenia technicznego wraz z wymianą niesprawnych elementów systemu.
- Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach Śląskich w 2025 r.
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Świadczenie usług transportowych uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 215 im. Piotra Wysockiego przy ul. Kwatery Głównej 13
- Świadczenie usług transportu specjalistycznego oraz podstawowego pacjentów na rzecz Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
- Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Hyżne w roku 2025
- Przewóz uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczo-Rewalidacyjnych i innych placówek oświatowych w Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu, Żorach, Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju w 2025 r
- Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej, Przedszkola Publicznego w Człopie
- DOWÓZ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GMINY SUŁKOWICE DO SZKÓŁ I OŚRODKÓW W ROKU 2025
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.